Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

آثار ون گوگ در چین، نمایشگاهی به سبک نوین

آثار ون گوگ در چین، نمایشگاهی به سبک نوین
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

در نمایشگاه تعاملی «دیدار با ونسان ون گوگ» که در شهر پکن آغاز به کار کرده به کمک فناوریهای نوین، کپی های دیجیتالی از آثار این نقاش مشهور قرن نوزده هلند در اندازه هایی بسیار بزرگتر از اندازه واقعی و با

آگهی

در نمایشگاه تعاملی «دیدار با ونسان ون گوگ» که در شهر پکن آغاز به کار کرده به کمک فناوریهای نوین، کپی های دیجیتالی از آثار این نقاش مشهور قرن نوزده هلند در اندازه هایی بسیار بزرگتر از اندازه واقعی و با رنگهایی بسیار روشن و جذاب به نمایش درآمد.

این نمایشگاه با همکاری موزه ون گوگ آمستردام هلند راه اندازی شده است. آلکس روگر، مدیر موزه ون گوگ آمستردام می گوید: « این آثار از مجموعه ای بسیار حساس انتخاب شده اند و واقعا نمی توانستیم اصل آنها را برای نمایش به اینجا بیاوریم. به همین دلیل سعی کردیم راه دیگری برای نمایش آثار پیدا کنیم. می دانستیم که در این کشور علاقمندان به آثار ون گوگ زیاد هستند و شمار آنها نیز رو به افزایش است.»

در این نمایشگاه بازدیدکنندگان می توانند در میان آثار قدم بزنند، با دیدن «گندمزار با کلاغ ها» وزش باد را احساس کنند و حتی می توانند در کنار اثر «اتاق خواب آرل» در بستری که آماده شده، چرتی بزنند.

ویلم ون گوگ، از نوادگان برادر این هنرمند و مشاور هیات مدیره موزه ون گوگ می گوید: «فکر می کنم بازدیدکنندگان با این کار چیزهای زیادی درباره زندگی او یاد می گیرند. می توانند امیدها و ناامیدیهایش و چیزهایی که الهام بخش او بودند و همچنین علاقه هایش را کشف کنند، چیزهایی که برای یک هنرمند مهم است. فکر می کنم به این ترتیب بسیار به ونسان ون گوگِ هنرمند، نزدیک می شوید.»

این نمایشگاه در ۱۸ ژانویه در شمال غرب پکن آغاز به کار کرد و تا ۱۶ سپتامبر برای بازدید دوستداران ون گوگ همچنان دایر است. قرار است بعد از پکن، این نمایشگاه در شانگهای، ماکائو و سانیا نیز برگزار شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تور میلیارد دلاری تیلور سوئیفت به قاره اروپا رسید

هفتهٔ صنایع خلاق باکو؛ مسابقهٔ طراحی بازی کامپیوتری و جشنوارهٔ فیلم‌های موبایلی

رونمایی از مینیاتورها و نسخ کهن خطی در کنگره میراث فرهنگی ازبکستان