Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

تازه های موسیقی: اولین آلبوم کایگو، آهنگساز نروژی

تازه های موسیقی: اولین آلبوم کایگو، آهنگساز نروژی
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

«کلاود ناین» (Cloud Nine)، اولین آلبوم «کایگو» (Kygo) خواننده نروژی سرانجام به بازار می آید. این خواننده ۲۴ ساله پیشتر پنج تک ترانه از این آلبوم را

آگهی

«کلاود ناین» (Cloud Nine)، اولین آلبوم «کایگو» (Kygo) آهنگ‌ساز و دی جی نروژی سرانجام به بازار می آید. این آهنگساز ۲۴ ساله پیشتر پنج تک ترانه از این آلبوم را منتشر کرده بود. ترانه «فایر استون» (Firestone) او پس از انتشار در سال ۲۰۱۴، با ۲۴۰ میلیون بیننده در یوتیوب یک موفقیت جهانی بود.

کایگو می گوید :«یک سال روی آلبوم کار کردم، انتشار آن خیلی خوب است. می دانید ساختن موسیقی و منتشر نکردن آن آدم را آزرده می کند. ولی حال می توانم بگویم پس از یکسال و نیم همه چیز آماده است و احساس خوبی است.»

در حالیکه موسیقی کشورهای شمال اروپا معمولا در تسلط سوئد بوده است، ولی توجه بین المللی به موسیقی تکنو و رقص کشورهایی مانند دانمارک و نروژ افزایش یافته است.

«کلاود ناین» (به معنی ابر نهم) از صدای تام اودل و جان لجند، خواننده های بریتانیایی و آمریکایی بهره می برد. آلبوم با ۹ ترانه از سیزدهم ماه مه در دسترس است. کایگو، تابستان امسال در فستیوال های مختلف موسیقی اروپا برنامه اجرا می کند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟