Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

اولین نمایش مد شانل در کوبا

اولین نمایش مد شانل در کوبا
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

هاوانا، پایتخت کوبا روز سه شنبه سوم ماه مه (۱۴ اردیبهشت) زیر زرق و برق هالیوود و دنیای مد از خواب بیدار شد. با برگزاری اولین نمایش مد شانل در هاوانا،

آگهی

هاوانا، پایتخت کوبا روز سه شنبه سوم ماه مه (۱۴ اردیبهشت) زیر زرق و برق هالیوود و دنیای مد از خواب بیدار شد.

با برگزاری اولین نمایش مد شانل در هاوانا، پای ستاره های مد و سینما به پایتخت کوبا باز شده است. شانل اولین خانه مد مهم و بین المللی است که مدل هایش را به هاوانا فرستاده است.

تیلدا سوینتون، بازیگر می گوید: «آمدن به کوبا فرصتی منحصر بفرد و فوق العاده است. خیلی از ما سالهای طولانی آروزیش را داشتیم و فکر می کردم عملی نمی شود. فکر نمی کردم با شانل به اینجا بیایم.»

این نمایش در یکی از بلوارهای شهر هاوانا که به دریای کاراییب منتهی می شود برگزار شد. با ممنوع شدن ورود اهالی شهر به این خیابان، مردم نمایش مد را از بالکن خانه هایشان تماشا کردند. یکی از ساکنان هاوانا می گوید: «عرضه این نمایش برای عده ای منتخب مانند اعضای سفارتخانه ها و خارجی ها مسخره است. برای اینکه اگر می خواهند نمایش مد در کوبا برگزار کنند باید برای مردم کوبا باشد برای مردمی که تشنه این برنامه ها هستند.»

کوبا اکنون یکی از مقصدهای مسافرتی پرطرفدار است. از ستاره ها تا جهانگردان، بسیاری میخواهند پیش از رنگ باختن جلوه اصیل آن از این کشور دیدار کنند. نمایش مد اختصاصی شانل نشان دهنده تمایلات جدید مردم این جزیره نیز هست.

کارل لگرفیلد طراح و مدیر شانل گفته است برای طراحی مجموعه این فصل، از غنای فرهنگی و باز شدن کوبا االهام گرفته است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟