Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

بازگشت استیوی نیکس به «مدرسه راک»

بازگشت استیوی نیکس به «مدرسه راک»
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

«استیوی نیکس» ستاره کهنه کار موسیقی راک اند رول به تازگی با اجرای خیره کننده ای از ترانه ریانون (Rhiannon) به سالن «مدرسه راک» در برادوی برگشت. او که

آگهی

«استیوی نیکس» ستاره کهنه کار موسیقی راک اند رول به تازگی با اجرای خیره کننده ای از ترانه ریانون (Rhiannon) به سالن «مدرسه راک» در برادوی برگشت.

او که از اجرای نوازندگان جوانِ گروه خود ذوق زده است درباره آنها می گوید: «من هم فلیتوود مک (گروه مشترک او به همراه لیندزی باکینگام) و هم گروه تک نفره خودم را دارم که از دهه هشتاد تا حالا با آنها کار کرده ام. اما حالا یک گروه عالی دیگر هم به فهرست نوازنده های ممتازم اضافه شده است و خیلی از این بابت خوشحالم.»

او خاطرات مشتکرش با پرینس، ستاره تازه درگذشته موسیقی پاپ را هم مرور کرده و درباره ترانه معروفش به نام Stand Back (عقب بایست) می گوید: «این ترانه را وقتی نوشتم که اولین بار ترانه Little Red Corvette (کوروِت کوچک سرخ) ساخته پرینس را در حال رانندگی گوش می دادم. شماره تلفن او را پیدا کردم و به او گفتم اگر مایل است به استودیو بیاید. هرگز فکر نمی کردم قبول کند یا اصلا در لس آنجلس باشد، اما بیست دقیقه بعد آنجا بود. از آن زمان دوستان خوبی شدیم، لازم نبود به او زنگ بزنم و بگویم (برای ساختن ترانه خودم) آهنگ او را تکه پاره کرده ام، اما این کار را کردم، چون آدم روراستی هستم. بعد، رابطه مان، رابطه فوق العاده ای شد. از مرگش ناراحتم. واقعا دلم شکست.»

خوشنودی نیکس از اجرای تازه ترانه اش دلیل دیگری هم دارد، چراکه درآمد آن هزینه کمک به بیماران ایدز می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟