Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

هفته داغ مد در برزیل

هفته داغ مد در برزیل
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

بزرگترین هفته م آمریکای لاتین روز دوشنبه ۲۵ آوریل (ششم اردیبهشت) در سائوپائولوی برزیل برگزار شد. مراسم امسال با شعار «دستانی شایسته طلا» به ستایش

آگهی

بزرگترین هفته م آمریکای لاتین روز دوشنبه ۲۵ آوریل (ششم اردیبهشت) در سائوپائولوی برزیل برگزار شد. مراسم امسال با شعار «دستانی شایسته طلا» به ستایش توانایی آدمی در بازآفرینی می پرداخت.

این برنامه خیال انگیز با نمایش مجموعه لباسهای «لیلی سارتی» افتتاح شد: تنپوشهایی خنک و خاکی رنگ که به زیرلایه ای بدن نما و هوس انگیز آراسته بودند. طراح این مجموعه که با وجود بحران مالی دامنگیرِ برزیل، میل دارد خوشبین باشد، می گوید: «در بحران مالی، یا وقتی اقصاد مشکل دارد، مثل اوضاع امروز ما، من به جای گله و شکایت فرصتی می بینم تا پیچ و مهره های شل را سفت کنم، پس دنبال راهکارهای تازه می گردیم تا کار و استراتژی شرکتمان را بهتر کنیم، بنابرین من این اوضاع را واقعا به چشم یک فرصت می بینم.»

تنپوشهای اوم (AUM) به طراحی راکل و روبرتو دیویدویچ لباسهایی هستند شهری، پویا، هوشمندانه و دلربا که هوس انگیزی ملایم و ظریفی نیز در آنها نهفته است.

سائوپائولو پس از پاریس، لندن و نیویورک بزرگترین هفته مد جهان را دارد. بیش از چهل طراح برزیلی در این مراسم که تا ۲۹ آوریل (دهم اردیبهشت) ادامه خواهد داشت شرکت کرده اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟