Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

انتشار آلبوم تازه پیت یورن، خواننده ایندی راک آمریکایی

انتشار آلبوم تازه پیت یورن، خواننده ایندی راک آمریکایی
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پیت یورن، خواننده ایندی راک آلبوم تازه ای منتشر کرده است. این خواننده آمریکایی که سال ۲۰۰۱ به شهرت رسید، پس از شش سال اولین آلبوم استودیویی خود شامل

آگهی

پیت یورن، خواننده ایندی راک آلبوم تازه ای منتشر کرده است. این خواننده آمریکایی که سال ۲۰۰۱ به شهرت رسید، پس از شش سال اولین آلبوم استودیویی خود شامل مجموعه ای از ترانه های مختلف را یازدهم مارس به بازار عرضه کرد.

خواننده ۴۱ ساله در باره اولین ترانه این آلبوم به نام «لاست ویکند» یا «آخر هفته از دست رفته» (Lost Weekend) می گوید: «آخر هفته از دست رفته و این ترانه، برای من معنی های مختلفی دارد اما دست کم در این ترانه می خواهم بگویم حتی زیاده روی می تواند کسل کننده و تکراری شود.»

پیت یورن در همکاری با اسکارلت یوهانسون، بازیگر و خواننده آمریکایی آلبومی به نام «بریک آپ (Break Up) تهیه کرد کرد که سال ۲۰۰۹ به بازار آمد و تک ترانه آن سال ۲۰۰۶ در شبکه های دیجیتال منتشر شد. آلبوم تازه پیت یورن به نام «ارنجینیگ تایم» (Arranging Time) به معنی تنظیم وقت، شامل مجموعه متنوعی از ترانه های فولک، بلوز و راک است. خواننده آمریکایی می گوید عنوان آلبوم یادآور حضور در زمان حال است زیرا وقتی پیر می شویم، عمر زودتر می گذرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟