Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

همیشه شیک همیشه نیویورک با «هفته مد نیویورک»

همیشه شیک همیشه نیویورک با «هفته مد نیویورک»
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

کلکسیون زک پوسن (Zac Posen)، یکی از طراحان مورد علاقه ستاره ها در هفته مد نیویورک به نمایش درآمد. او می گوید در طراحی مجموعه پاییز و زمستان سال آینده

آگهی

کلکسیون زک پوسن (Zac Posen)، یکی از طراحان مورد علاقه ستاره ها در هفته مد نیویورک به نمایش درآمد. او می گوید در طراحی مجموعه پاییز و زمستان سال آینده از یکی از زنان شاخص آفریقا الهام گرفته است: پرنسس الیزابت تورو که دهه شصت میلادی برای شخصیت، زیبایی و دانش خود به شهرت رسید. این وکیل اوگاندایی اولین زن از شرق قاره آفریقا بود که به عضویت کانون وکلای انگلستان درآمد. جنس لباس ها کشمیر و مخمل، و شامل طرح های هندسی و گلدار هم برای لباس روز و هم شب است. کلکسیون زک پوسن سرشار از رنگهای گرمی است که طراح آن را جعبه جواهر توصیف کرده است.

«کارولین هرارا» (Carolina Herrera)

کلکسیون پاییز و زمستان سال آینده «کارولین هرارا» (Carolina Herrera) مجموعه ای زنانه است که از پارچه های ظریف و رنگ های روشن بهره برده است. این نمایش در باغ یکی از موزه های نیویورک برگزار شد و این طراح اهل نیویورک گفته است که از ایده زیبایی و فناوری های تازه و گلدوزی سه بعدی الهام گرفته است.

«دیان فون فوستنبرگ» (Diane von Furstenberg)

مجموعه لباس «دیان فون فوستنبرگ» (Diane von Furstenberg)، طراح بلژیکی تبار ساکن نیویورک به جای صحنه نمایش معمول، با تاپ مدل های معروف آمریکایی در فضایی شبیه دیسکوی رقص برگزار شد. او می گوید: «اسم این کلکسیون قدرت عشق است و از حرکات موزون و زیبای رقص الهام گرفته است.» نمایش این طراح ۶۹ ساله در چهار بخش جداگانه در دفتر این برند در نیویورک برگزار شد که هر بخش نمادی از قسمتهای زندگی یک زن، سفر، کار، آماده شدن و پارتی است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟