Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

نمایش لباس های نفیس کار دست در هفته مد پاریس

نمایش لباس های نفیس کار دست در هفته مد پاریس
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

یکی از بخش های جالب هفته مد پاریس، شو لباس های مجلل و نفیس دست دوز یا «هوت کوتور» است. «جامباتیستا والی»: باغ های پاریسی نام کلکسیون جامباتیستا

آگهی

یکی از بخش های جالب هفته مد پاریس، شو لباس های مجلل و نفیس دست دوز یا «هوت کوتور» است.

«جامباتیستا والی»: باغ های پاریسی
نام کلکسیون جامباتیستا والی،«باغ های پاریسی» است که به گفته خود طراح نامه ای عاشقانه و تجلیل آمیز از این شهر است. طراح ایتالیایی شیفتگی همیشگی به گل را این بار در باغ های پاریس و سه خواهر ناپلئون بناپارت نشان داده است. با مجموعه ای از ارگانزا، ابریشم، و با تزیینات گلدوزی و چین و شکن و همچنین رنگ های لطیف و شاد از دوران امپراطوری الهام گرفته است.

«آتلیه ورساچی» : شیک اسپورتی
مجموعه لوکس «آتلیه ورساچی» از پوشاک ورزشی شیک الهام گرفته است. مثل همیشه لباس های ورساچی برش های چسبان دارند، پشت باز، چاک روی زانو و تزیین با کریستال.
طراح مجموعه، دوناتلا ورساچی مجموعه لباس «هوت کوتور» ورزشی را با رنگ زمینه سفید و تزیین سبز فلورسنت و نارنجی عرضه کرده است.

«دیور»: طراح تازه
مجموعه نفیس و تک دوز دیور کار طراح تازه این خانه مد است. رف سیمونز، طراح پیشین دیور اکتبر بطور ناگهانی با دیور خداحافظی کرد. این کلکسیون کار دو طراح ارشد و باسابقه دیور است. مضمون آن روحیه خودجوشی و ریلکس پاریسی عنوان شده است.

«دیجه کایک»: قصه شاه پریان
نام کلکسیون برند فرانسوی «دیجه کایک» قصه شاه پریان است. «دیجه کایک»، خانه مد دو خواهر ترکیه ای است که ۲۴ سال پیش در پاریس تاسیس شد. مهارت های دوخت در لباس ها بوضوح به دیده می شود. پاپیون های بزرگ دور گردن و یقه های باساختار به جلوه لباس ها افزوده است. طیف رنگ ها ساده است: رنگ های یکدست سیاه، آبی و سفید. کفشهای نوک تیز تخت و آرایش چهره عروسکی بر جلوه نمایشی و خیالی کلکسیون تاکید می کند.

نمایش لباس های نفیس و دست دوز یا «هوت کوتور» هفته مد پاریس، از ۲۴ تا ۲۸ ژانویه در جریان است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟