Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

نوآوری در نمایش تازه سیرک کانادایی

نوآوری در نمایش تازه سیرک کانادایی
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

«کابینت عجیب عجایب» نمایش تازه ای از سیرک معروف «سیرک دو سولیل» (سیرک خورشید) در لس آنجلس زیر چادر بزرگ آن روی صحنه است. در این نمایش زمان متوقف می

آگهی

«کابینت عجیب عجایب» نمایش تازه ای از سیرک معروف «سیرک دو سولیل» (سیرک خورشید) در لس آنجلس زیر چادر بزرگ آن روی صحنه است. در این نمایش زمان متوقف می شود و تماشاگران به دنیای خیالی سفر می کنند که همه چیز در آن ممکن است. نام این نمایش «کابینت عجیب عجایب» اشاره ای به موجودات کوچک و غریب داستان در نیمه قرن نوزدهم است.

سیرک سولیل سال ۱۹۸۴ در مونترال کانادا تاسیس شد و هر ساله در بسیاری از شهرهای بزرگ دنیا برنامه اجرا می کند.

نویسنده و کارگردان این نمایش با اشاره به متفاوت بودن این نمایش از تمام برنامه های قبلی سیرک می گوید: «همانطور که می بینید چیزهای تازه زیاد است، صحنه و نمایش ها متفاوت هستند. بعضی ها آکروباتیک بعضی نمایش خیمه شب بازی است. روی تناسب و مفهوم ها زیاد کار می کنیم. در نتیجه دنیای جادویی و اسرارآمیزی ایجاد می شود. گاهی هم هنرمندان با لباس های معمولی مثلا کلاه واقعی، کت و یا چمدان روی صحنه می آیند و با تماشاگران ارتباط بهتری برقرار می کنند که برای آنها ملموس و در نتیجه نمایش گرم و جذاب می شود.»

«سیرک دو سولیل» هر سال با کاربرد عناصری تازه، با نمایشی تازه تر از گذشته به صحنه می آید. بیش از یک میلیون نفر تا به حال به تماشای «کابینت عجیب عجایب» رفته اند. این نمایش پس از لس آنجلس، راهی شهرهای دیگر آمریکا می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟