Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

گلچین بهترین آهنگ های تریسی چپمن

گلچین بهترین آهنگ های تریسی چپمن
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

تریسی چپمن گلچین بهترین آهنگ های خود را به بازار ارائه کرده است. آهنگ ساز و خواننده مشهور آمریکایی انتخاب و جمع آوری آثارش را که مجموعه ای متشکل از

آگهی

تریسی چپمن گلچین بهترین آهنگ های خود را به بازار ارائه کرده است. آهنگ ساز و خواننده مشهور آمریکایی انتخاب و جمع آوری آثارش را که مجموعه ای متشکل از سال ۱۹۸۸ تا امروز است کار دشواری می داند و می گوید: «شرکت ضبط و انتشار آثارم دست کم برای ۵ سال به دنبال این کار بود. من هم هرچند خیلی مایل به آن نبودم اما سرانجام به دوره ای رسیدم که احساس کردم نگاهی به گذشته چندان هم بد نیست.»

تریسی چپمن که همواره یک هنرمند متعهد بوده درباره انتخابات ریاست جمهوری سال آینده آمریکا می گوید: «برای من دو نفر هستند که اهمیت دارند برنی سندرز و هیلاری کلینتون٬ چون فضای حاکم در جمع جمهوری خواهان که بسیار آشفته است و بیشتر به یک سیرک می ماند تا گفتمان سیاسی.»

بی عدالتی و تبعیض نژادی از بن مایه های اصلی آهنگ های تریسی چپمن بوده است٬ معضلاتی که همچنان در جامعه آمریکا وجود دارد. وی با اشاره به این موضوع می گوید: «در ماه های اخیر به لطف فن آوری های جدید٬ نمونه های متعددی از تبعض نژادی در آمریکا ثبت و ضبط شده است که اصلا اتفاقاتی نادر نیستند. متاسفانه همه سیاهپوستان آمریکا دست کم یک بار در زندگی شان رفتار نژادپرستانه دیگران را تجربه کرده اند.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟