گلچین بهترین آهنگ های تریسی چپمن

گلچین بهترین آهنگ های تریسی چپمن
نگارش از Euronews

تریسی چپمن گلچین بهترین آهنگ های خود را به بازار ارائه کرده است. آهنگ ساز و خواننده مشهور آمریکایی انتخاب و جمع آوری آثارش را که مجموعه ای متشکل از

تریسی چپمن گلچین بهترین آهنگ های خود را به بازار ارائه کرده است. آهنگ ساز و خواننده مشهور آمریکایی انتخاب و جمع آوری آثارش را که مجموعه ای متشکل از سال ۱۹۸۸ تا امروز است کار دشواری می داند و می گوید: «شرکت ضبط و انتشار آثارم دست کم برای ۵ سال به دنبال این کار بود. من هم هرچند خیلی مایل به آن نبودم اما سرانجام به دوره ای رسیدم که احساس کردم نگاهی به گذشته چندان هم بد نیست.»

تریسی چپمن که همواره یک هنرمند متعهد بوده درباره انتخابات ریاست جمهوری سال آینده آمریکا می گوید: «برای من دو نفر هستند که اهمیت دارند برنی سندرز و هیلاری کلینتون٬ چون فضای حاکم در جمع جمهوری خواهان که بسیار آشفته است و بیشتر به یک سیرک می ماند تا گفتمان سیاسی.»

بی عدالتی و تبعیض نژادی از بن مایه های اصلی آهنگ های تریسی چپمن بوده است٬ معضلاتی که همچنان در جامعه آمریکا وجود دارد. وی با اشاره به این موضوع می گوید: «در ماه های اخیر به لطف فن آوری های جدید٬ نمونه های متعددی از تبعض نژادی در آمریکا ثبت و ضبط شده است که اصلا اتفاقاتی نادر نیستند. متاسفانه همه سیاهپوستان آمریکا دست کم یک بار در زندگی شان رفتار نژادپرستانه دیگران را تجربه کرده اند.»

مطالب مرتبط