موفقیت ویدئو کلیپ جدید فلور ایست

موفقیت ویدئو کلیپ جدید فلور ایست
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

فلور ایست (Fleur East) با انتشار ویدئو کلیپ Sax در ماه نوامبر خوش درخشیده و در جمع بهترین های ماه بریتانیا جا گرفته است. خواننده و آهنگساز بریتانیایی

آگهی

فلور ایست (Fleur East) با انتشار ویدئو کلیپ Sax در ماه نوامبر خوش درخشیده و در جمع بهترین های ماه بریتانیا جا گرفته است. خواننده و آهنگساز بریتانیایی در مورد نام این آهنگ می گوید: «ساکس کمی گستاخانه است٬ یکجور استعاره که اشاره ای ست به تلاش برای یافتن مرد ایده ال زندگی. داستان اینکه مردهای زیادی را در طول زندگی ملاقات می کنید ولی هیچکدام دقیقا آنی نیستند که می خواهید. کل ماجرا این است؛ یک آهنگ بامزه٬ با اندکی لودگی و پرشور و حال و من عاشقش ام.»

هر چه باشد نمی توان از این گذشت که تلفیق موسیقی دهه ۸۰ میلادی و پاپ امروزی در مجموع موفقیت آمیز بوده است. فلور ایست در این مورد می گوید: «این آهنگ ادای دین و احترامی است به سبک های مختلف؛ فانکی یکی از آنها است اما تاثیر ریتم های هیپ هاپ قدیمی را نیز در آن می توان یافت و سبک دیسکوی دهه ۸۰ هم همینطور. تردیدی نیست که من تحت تاثیر موسیقی آن سالها هستم٬ موسیقی نسل مادر و پدرم٬ مثلا مایکل جکسون٬ از او خیلی الهام گرفته ام.»

آلبوم فلور ایست به نام Love, Sax and Flashbacks قرار است چهارم دسامبر امسال راهی بازار شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟