Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

فرانسه، برنده بزرگ جایزه امی

فرانسه، برنده بزرگ جایزه امی
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

در مراسم اهدای جایزه بین المللی «امی»، ویژه تولیدات تلویزیونی که در نیویورک برگزار شد، فرانسه سه جایزه و برزیل دو جایزه به خانه بردند. مجموعه

آگهی

در مراسم اهدای جایزه بین المللی «امی»، ویژه تولیدات تلویزیونی که در نیویورک برگزار شد، فرانسه سه جایزه و برزیل دو جایزه به خانه بردند.

مجموعه تلویزیونی پلیسی «مارپیچ» از فرانسه برنده جایزه بهترین مجموعه درام شد. نمایش این مجموعه پرطرفدار فرانسوی پس از دو سال وقفه، پاییز گذشته شروع شد.

تهیه کننده این مجموعه پس از دریافت جایزه گفت: «بیش از هر زمان دیگری خوشحالم که در مورد فعالیت های پلیس کار کردم و نوشتم. می خواهم برای رویدادهای هفته گذشته پاریس از پلیس تشکر کنم.»

فیلم «مردی که لوور را نجات داد» با ترکیب ویدیوهای مستند و انیمیشن برنده جایزه برنامه ریزی هنری شد. فیلم، داستان مدیر موزه لوور در زمان جنگ جهانی دوم است که گفته می شود بسیاری از اشیا موزه را از غارت نازی ها نجات داد.

«سرباز سفید» برنده جایزه بهترین فیلم تلویزیونی، راوی داستان دوستی دو سرباز فرانسوی در جنگهای ۱۹۴۵ هند و چین و استقلال ویتنام است.

جایزه بهترین بازیگر مرد به مارتن هامز برای ایفای نقش رامسس شفی، بازیگر و خواننده معروف هلندی اهدا شد. این فیلم چهار قسمتی داستان زندگی این خواننده فرانسوی تبار و یکی از معروفترین هنرمندان کشور هلند است.

جایزه بهترین بازیگر زن به آنکه ون درلیپ از نروژ تعلق گرفت. او در فیلم «شاهد عینی» نقش کارآگاهی را ایفا می کند که در تلاش برای جلب همکاری دو شاهد عینی و شناسایی عامل یک کشتار دسته جمعی است.

فیلم «مادر شیرین» از برزیل هم جایزه بهترین کمدی را دریافت کرد. فیلم، داستانی سرگرم کننده از ماجراهای یک زن سالمند و کاوش های او در زندگی اطرافیان است.

جایزه فیلم های کوتاه تلویزیونی به مجموعه «امپایر» از برزیل تعلق گرفت. مراسم جایزه امی روز دوشنبه ۲۴ نوامبر، چهارم آذر در نیویورک برگزار شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

مراسم اعطای جوایز امی؛ شب درخشش فیلم‌های «خرس» و «وراثت»

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید