Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

روایت واقعی از رستگاری یک مجرم در فیلم «اسیر»

روایت واقعی از رستگاری یک مجرم در فیلم «اسیر»
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

فیلم «اسیر» درام دلهره آوری است که بر اساس رویدادی واقعی ساخته است. سال 2005 برایان نیکولاس زندانی متهم به تجاوز پس از فرار از بازداشت، قاضی دادگاه و

آگهی

فیلم «اسیر» درام دلهره آوری است که بر اساس رویدادی واقعی ساخته است. سال 2005 برایان نیکولاس زندانی متهم به تجاوز پس از فرار از بازداشت، قاضی دادگاه و سه نفر دیگر را می کشد. او سپس اشلی اسمیت، زن جوان پیشخدمت را به گروگان می گیرد. مناسبات بین اشلی که به مواد مخدر معتاد است و برایان به نقطه چرخشی در زندگی هر دو تبدیل می شود.

دیوید اویلووو بازیگر شخصیت برایان نیکولاس در افتتاحیه فیلم در نیویورک گفت: «بی شک برایان نیکولاس زندگی عده ای را تباه کرد که هنوز هم جبران نشده است ولی ممکن بود به کشتن ادامه بدهد و ممکن بود اشلی اسمیت هم امروز زنده نباشد. برخورد انسانی اشلی در آن شب نقطه چرخشی بزرگ و نجات زندگی برایان بود.»

اشلی اسمیت دوران اسارت و گروگان گرفته شدنش را با خواندن کتابی به نام «زندگی در جستجوی معنا» برای گروگانگیر خود از سر می گذراند. او اعتماد برایان نیکولاس ، گروگانگیر خود را جلب و در نهایت او را به تسلیم شدن تشویق می کند. «زندگی در جستجوی معنا»، نوشته ریک وارن کتاب پرفروشی درباره هدف های معنوی انسان در روی زمین و مدعی ارائه رونوشت تازه ای از میسیحیت برای زندگی قرن بیست و یکم است.

اشلی اسمیت پس از رهایی از دست گروگانگیر تجربه های دوران اسارت را در کتابی منتشر کرد که فیلم «اسیر» بر مبنای آن ساخته شده است. فیلم «اسیر» در آمریکا، ایرلند، آلمان و بریتانیا در اکران است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد