لباسهای شیک مدرن مارک «مایکل کورس» در هفته مد نیویورک

لباسهای شیک مدرن مارک «مایکل کورس» در هفته مد نیویورک
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

مارک «مارچسا» و «مایکل کورس» مجموعه جدید خود برای بهار سال ۲۰۱۶ را در هفته مد نیویورک ارائه کردند. کِرن کریگ و جورجینا چپمن، دو طراح خانه مد

آگهی

مارک «مارچسا» و «مایکل کورس» مجموعه جدید خود برای بهار سال ۲۰۱۶ را در هفته مد نیویورک ارائه کردند.

کِرن کریگ و جورجینا چپمن، دو طراح خانه مد «مارچسا» درباره ویژگی های این کلسکیون می گویند که در طراحی لباسهای این مجموعه، از پرندگان و از قفس پرندگان الهام گرفته اند. در دامنها و پیراهنهای شب این مجموعه پارچه زیاد بکار رفته است. مضمون پرنده و قفس پرنده در تمام لباسها و در ظریف کاریهای گلدوزی و تکه دوزی روی پیراهنهای شب دیده می شود. دو طراح مد در مجموعه جدید لباسهای شب در هفته مد نیویورک، تازه ترین مدلهای کفش مارک «مارچیسا» را هم ارائه کردند.

مایکل کورس در هفته مد نیویورک لباسهایی شیک مناسب برای روزمره ارائه کرده است. طراح آمریکایی درباره خلق مجموعه جدید خود برای بهار 2016 می گوید: «برای این مجموعه به چیزهای خیلی لطیف، عاشقانه و زنانه فکر کردم و بعد آنها را زمینی کردم، طوری که برای بانوان مدرن امروزی مناسب باشد. به همین دلیل هم لب آستینها ی مواج قدیمی تبدیل به لبه آستینهایی می شوند که هوا را می شکافند. بیشتر لباسها باز هستند. در این مجموعه از لباسهای تنگ و کوتاه خبری نیست بلکه همه لباسها طوری طراحی شده اند که با وزش باد و نسیم تکان می خورد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟