ارائه اولین مجموعه طراح لباسهای لیدی گاگا در هفته مد نیویورک

ارائه اولین مجموعه طراح لباسهای لیدی گاگا در هفته مد نیویورک
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

برندون ماکسول، طراح لباسهای لیدی گاگا، اولین مجموعه خود را در هفته مد نیویورک برای لباسهای بهار-تابستان ۲۰۱۶ ارائه کرد. این اولین بار است که ماکسول

آگهی

برندون ماکسول، طراح لباسهای لیدی گاگا، اولین مجموعه خود را در هفته مد نیویورک برای لباسهای بهار-تابستان ۲۰۱۶ ارائه کرد. این اولین بار است که ماکسول مجموعه کاملی از طراحی هایش را برای عموم به نمایش می گذارد.

وی می گوید که در طراحی این لباسها، از سبک کلاسیک لباسهای مادرش الهام گرفته است. خواننده آمریکایی هم در برگزاری نمایش این مجموعه، با طراح اختصاصی لباسهایش همکاری کرده است.

هلن میرن، هنرپیشه بریتانیایی یکی از طرفداران پر و پا قرص لباسهای «مارک بجلی» و «جیمز میشکا» در برنامه نمایش لباسهای این دو طراح آمریکایی در هفته مد نیویورک شرکت کرد. بازیگر ۷۰ ساله می گوید که مثل خیلی از هنرپیشه های هالیوود، لباسهای این دو طراح را دوست دارد. مجله ووگ اخیرا «بجلی» و «میشکا» را در لیست ۱۰ طراح برتر آمریکایی قرار داده است.

دو طراح، در دهه ۸۰ میلادی در دانشکده مد با یکدیگر آشنا شده و از همان موقع شروع به همکاری کردند. زرق و برق کلاسیک هالیوود همیشه از منابع الهام کارهای«بجلی» و «میشکا» بوده است.

در این مجموعه برای لباسهای بهار تابستان سال ۲۰۱۶میلادی، به ترکیب رنگ لباس و رنگ چهره خیلی توجه شده است، زیرا از نظر «مارک بجلی» و «جیمز میشکا» همیشه روی فرش قرمز رنگ پوست زیبایی خاصی دارد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟