Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

فراز و فرود گروه هیپ هاپ «ان دبلیو ای» بر پرده سینما

فراز و فرود گروه هیپ هاپ «ان دبلیو ای» بر پرده سینما
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

«یکراست از کمپتون»، فیلمی از فراز و فرود گروه هیپ هاپ «ان دبلیو ای» است. سال ۱۹۸۸ یک گروه پیشرو از شهر کمپتون در جنوب کالیفرنیا با انتشاری آلبومی به

آگهی

«یکراست از کمپتون»، فیلمی از فراز و فرود گروه هیپ هاپ «ان دبلیو ای» است. سال ۱۹۸۸ یک گروه پیشرو از شهر کمپتون در جنوب کالیفرنیا با انتشاری آلبومی به همین نام(Straight Outta Compton)، موسیقی هیپ هاپ را از اساس متحول و وارد عرصه تازه ای کرد.

گری گری کارگردان، با صداقتی بی رحمانه واقعیت های گروه را تصویر کرده است. دکتر دره و ایس کیوب، اعضای اصلی گروه و از تهیه کننده های فیلم می گویند این تنها بیوگرافی نیست بلکه روایتی الهام بخش است.

اوشی جکسون، پسر آیس کیوب نقش پدرش را ایفا می کند. او که می خواست مانند پدر، موسیقی را دنبال کند حالا با موفقیت اولین تجربه بازیگری نظرش عوض شده است و می گوید: «برای ساختن فیلم انرژی زیادی گذاشتیم. دو سال صرف انتخاب بازیگر، آموزش، کلاس. خیلی کار کردم و فقط برای یک فیلم نیست. می خواهم در بازیگری بمانم.»

دو هفته پس از اکران در آمریکا، فیلم با استقبال منتقدان و فروش خوب در گیشه همراه بوده. «یکراست از کمپتون» «Straight Outta Compton» بزودی در بریتانیا و در ماه های آینده در بعضی کشورهای اروپایی نیز به نمایش در می آید.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد