Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

«لبخند شکست ناپذیر»ِِ؛ اولین آلبوم توری کلی

«لبخند شکست ناپذیر»ِِ؛ اولین آلبوم توری کلی
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

توری کِلی، خواننده جوان آمریکایی به رؤیای خودش دست یافته و یکی از ستارگان دنیای موسیقی شده است. نخستین آلبوم او به نام «لبخند شکست ناپذیر» روانه

آگهی

توری کِلی، خواننده جوان آمریکایی به رؤیای خودش دست یافته و یکی از ستارگان دنیای موسیقی شده است. نخستین آلبوم او به نام «لبخند شکست ناپذیر» روانه بازار می شود.

خواننده و ترانه نویس آمریکایی از ۱۴ سالگی ویدئوهایش را در یوتیوب می گذاشت و در سال ۲۰۱۲ میلادی، اولین آلبوم چند آهنگی (EP) خود به نام «آهنگ های ساخته توری کلی» را بطور مستقل منتشر کرد.

او درباره آلبوم جدیدش گفت: «به نظرم عرضه آلبوم موسیقی به بازار کار بزرگی است، از اینکه توانستم آهنگهایی را که خودم از ته دل نوشته ام در این آلبوم بگنجانم و مردم هم از آنها استقبال می کنند، احساسی فوق العاده ای دارم. چون این ترانه ها درباره زندگی من هم است. مثل اینکه خودم را وسط صحنه می اندازم و مردم هم تشویق می کنند. خیلی عالیست که به کاری مشغولم که دوستش دارم.»

کِلی می گوید که بخش بزرگی از موسیقی او حاصل تجربه های فردیش است و دلش می خواهد که طرفدارانش این موسیقی را دریابند. او، چند آهنگ این آلبوم را با همکاری “ال ال کول” و “اد شیرن” اجرا کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟