«لبخند شکست ناپذیر»ِِ؛ اولین آلبوم توری کلی

«لبخند شکست ناپذیر»ِِ؛ اولین آلبوم توری کلی
نگارش از Euronews

توری کِلی، خواننده جوان آمریکایی به رؤیای خودش دست یافته و یکی از ستارگان دنیای موسیقی شده است. نخستین آلبوم او به نام «لبخند شکست ناپذیر» روانه

توری کِلی، خواننده جوان آمریکایی به رؤیای خودش دست یافته و یکی از ستارگان دنیای موسیقی شده است. نخستین آلبوم او به نام «لبخند شکست ناپذیر» روانه بازار می شود.

خواننده و ترانه نویس آمریکایی از ۱۴ سالگی ویدئوهایش را در یوتیوب می گذاشت و در سال ۲۰۱۲ میلادی، اولین آلبوم چند آهنگی (EP) خود به نام «آهنگ های ساخته توری کلی» را بطور مستقل منتشر کرد.

او درباره آلبوم جدیدش گفت: «به نظرم عرضه آلبوم موسیقی به بازار کار بزرگی است، از اینکه توانستم آهنگهایی را که خودم از ته دل نوشته ام در این آلبوم بگنجانم و مردم هم از آنها استقبال می کنند، احساسی فوق العاده ای دارم. چون این ترانه ها درباره زندگی من هم است. مثل اینکه خودم را وسط صحنه می اندازم و مردم هم تشویق می کنند. خیلی عالیست که به کاری مشغولم که دوستش دارم.»

کِلی می گوید که بخش بزرگی از موسیقی او حاصل تجربه های فردیش است و دلش می خواهد که طرفدارانش این موسیقی را دریابند. او، چند آهنگ این آلبوم را با همکاری “ال ال کول” و “اد شیرن” اجرا کرده است.

مطالب مرتبط