مدلهای بهار تابستان ۲۰۱۶ در نمایش لباسهای مردانه لندن

مدلهای بهار تابستان ۲۰۱۶ در نمایش لباسهای مردانه لندن
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

هفتاد و هفت طراح بریتانیایی در نمایش لباسهای مردانه لندن مجموعه های خود برای بهار تابستان ۲۰۱۶ را به نمایش گذاشتند. این نمایش از ۱۲ تا ۱۵ ژوئن (۲۲ تا

آگهی

هفتاد و هفت طراح بریتانیایی در نمایش لباسهای مردانه لندن مجموعه های خود برای بهار تابستان ۲۰۱۶ را به نمایش گذاشتند. این نمایش از ۱۲ تا ۱۵ ژوئن (۲۲ تا ۲۵ خردادماه) برگزار شد.

هدف از برگزاری این برنامه این است که هم ایجاد مجالی برای طراحان خلاق و تازه کار است که کارهای خود را ارائه دهند، و هم فراهم آوردن فرصتی است برای رونق بخشیدن به بازار این لباسها ایجاد شود. در این گزارش به مجموعه کارهای پنج طراح مد بریتانیایی که در این رخداد شرکت کردند، نگاهی می اندازیم.

جوناتان آندرسون، طراح جوان ایرلندی که بعنوان یکی از طراحان خوش فکر و مبتکر در لندن شناخته می شود، در مجموعه جدیدش از شلوارهای فاق بلند، گشاد و شبیه دامن شلواری، به همراه کمربندهای پهن پارچه ای، تی شرتهای بدون آستین و کفشهای راحتی و باز استفاده کرده است.

درمجموعه لباسهای مردانه ریچارد جیمز، پارچه های رنگی و چاپی بیش از هرچیز جلب توجه می کرد. این طراح بریتانیایی با ترکیب رنگهای قرمز، سبز و آبی در تی شرتهایی با طرح گل، کتهای گشاد و شلوارهایی تا مچ پا مجموعه ای برای بهار تابستان سال آینده خلق کرده است که هم رسمی است و هم راحت و آقایان شیک پوش و مدرن را نیز راضی می کند.

استفاده از از رنگ سفید، رنگبندی های مختلف رنگ آبی و خاکستری، و پارچه راه راه سیاه و سفید ملوانی و مشکی به مجموعه لباسهای مردانه الکساندر مک کویین، حال و هوایی دریایی داده است. طراح مشهور مد بریتانیایی برای لباسهای مردانه بهار تابستان سال آینده، کتهایی با آستینهایی تا مچ دست و شلوارها هم تا مچ پا طراحی کرده است.

نمایش لباسهای مردانه لندن برای خانه مد “هَوس آف هلند” (House of Holland) فرصتی بود تا اولین مجموعه لباسهای مردانه خود را ارائه کند. هنری هلند، طراح این مارک در نمایش مجموعه بهار تابستان سال ۲۰۱۶ خود، با مارتین پار عکاس بریتانیایی همکاری کرده است. در این نمایش مانکنها در نمایشگاهی از عکسهای “پار” بدون حرکت، مجموعه این طراح جوان را به نمایش گذاشتند.

مارک “هَوس آف هلند” بیشتر برای چاپ عبارات عجیب و بی معنی روی تی شرتهای زنانه مشهور است و درمجموعه لباسهای مردانه این مارک هم عبارتی چون “عشق“، “پسربچه” و “افسانه” دیده می شد. کت و شلوارهای راه راه، با رنگهای تند، یا زیگزاگ هم از دیگر ویژگی های این مجموعه بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟