تجربه های عاشقانه ایمی شومر در کمدی «مست و خراب»

تجربه های عاشقانه ایمی شومر در کمدی «مست و خراب»
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

ایمی شومر، بازیگر و کمدین آمریکایی که برای شبکه های تلویزیونی ان بی سی و کمدی سانترال استندآپ کمدی اجرا می کند، دراولین تجربه سینمایی خود، در نقش زنی

آگهی

ایمی شومر، بازیگر و کمدین آمریکایی که برای شبکه های تلویزیونی ان بی سی و کمدی سانترال استندآپ کمدی اجرا می کند، دراولین تجربه سینمایی خود، در نقش زنی می شود که نویسنده مجله است و بدنبال زندگیِ عاری از تعهد عاشقانه. این کمدی «مست و خراب» (Trainwreck) نام دارد و خود شومر فیلمنامه آن را نوشته است.

شخصیت اصلی زن در فیلم “ایمی” نام دارد. یا کمدی «مست و خراب» یک اتوبیوگرافی است؟ بازیگر ۳۴ ساله می گوید: «فیلم در باره دختری سی و چند ساله است که درگیر تجربه کردن عشق می شود. سازوکارهای دفاعیش که رابطه جنسی با افراد متعدد و افراط در نوشیدن الکل است، کم کم کار دستش می دهد. داستان فیلم اصلا به من مربوط نیست.»

در فیلم می بینیم که پدر ایمی از کودکی به او تلقین کرده است که “ تک همسری” واقع گرایانه نیست و ایمی همیشه تحت تاثیر آموزه های پدرش از داشتن روابط آزاد لذت می برد تا اینکه دلداده یک کتر جذاب می شود. این عشق پرسشهایی درباره رابطه عاشقانه را برایش مطرح می کند.

شومر می گوید که برای خلق شخصیت اصلی زن فیلم، کمی هم از خودش الهام گرفته است. وی می افزاید: «این حس ناامنی و مکانیسم دفاعی که [قهرمان زن] فیلم دارد، از خود من می آید. من دختر خوشگذرانی نیستم. اما دوست دارم بنوشم. تا حالا با یک دوجین مرد خوابیده ام. نمی دانم طبیعی است یا نه، اما درباره روابطم حرف می زنم. همین باعث می شود مردم واکنش نشان دهند. چون معمولا آدمها درباره این چیزها صحبت نمی کنند و خجالت می کشند. اما من خجالت نمی کشم.»

فیلم «مست و خراب» را جود آپاتو کارگردانی کرده است. این فیلم، پنجمین فیلم بلند فیلمساز آمریکایی در مقام کارگردان است. این کمدی تابستان امسال بر پرده نقره ای سینماهای اروپا می رود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد