فیلم حادثه ای «زمان کشتن» با بازی مارتین کمپ

فیلم حادثه ای «زمان کشتن» با بازی مارتین کمپ
نگارش از Euronews

مارتین کمپ، بازیگر بریتانیایی با فیلم حادثه ای «زمان کشتن» به پرده سینما بازگشته است. در این فیلم او نقش پدری را بازی می کند که برای نجات دختر به گروگان گرفته شده اش، خودسرانه دست به کشتار می زند.

مارتین کمپ که در دهه هشتاد میلادی نوازنده گیتار باس گروه راک بود می گوید: «من کارهای مختلفی انجام داده ام، از مجری گری برنامه تلویزیون تا عضویت در گروه موسیقی. ولی چیزی از ته قلب دوست داشتم برگشتن به بازیگری بود و این به نظر پروژه بسیار خوبی آمد.»

مارتین کمپ که در گذشته در فیلمهای خشن نقش بازی کرده می گوید: «فیلمهای سینمایی بازتاب دنیای اطراف ما هستند. اما چیزی که همیشه در کار حرفه ای از خودم می پرسم، سوال مهم من این است که آیا من مروج خشونت هستم؟ معتقدم کارهای ما بازتابی از رویدادهای محیط پیرامون است. من طرفدار دولت مداخله گر نیستم معتقدم هر کس باید برای خودش تصمیم بگیرد از جمله اینکه می خواهد چه فیلمی ببیند. فیلمها بازتابی از رویدادهای اطراف ما هستند و «زمان کشتن» یکی از این فیلمهاست.»

فیلم بریتانیایی «زمان کشتن» به کارگردانی نیل جونز، در سینماهای بریتانیا در اکران است و دی وی دی آن از پانزدهم ژوئن به بازار می آید.