یک عشق اشتباهی در فیلم من آپ

یک عشق اشتباهی در فیلم من آپ
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

در کمدی رمانتیک “من آپ“، لیک بل در نقش نانسی جذاب و زیبا در سی و چهار سالگی، خود را برای روابط عاشقانه کمی مسن می داند. اما زندگی نانسی هنگامی که او

آگهی

در کمدی رمانتیک “من آپ“، لیک بل در نقش نانسی جذاب و زیبا در سی و چهار سالگی، خود را برای روابط عاشقانه کمی مسن می داند. اما زندگی نانسی هنگامی که او جسیکای خوشبین را در قطار بازگشت به لندن ملاقات می کند، دچار تغییرات بزرگی می شود. جسیکا می خواهد با کتابی که به عنوان نشانه همراه دارد، به ملاقات فردی برود که او را نمی شناسد. اما پیشامدهایی روی می دهد که سبب می شود تا نانسی در آن قرار حاضر بشود.

برای ایفای این نقش، لیک بل سی وشش ساله که متولد نیویورک است مجبور شد تا لهجه انگلیسی یاد بگیرد.

لیک بل می گوید: «هنگامی که مشغول این فیلم شدم، وقتی که برای دومین دفعه وارد لندن شدم، تقریبا لهجه مورد نیاز را فرا گرفته بودم. من این کار را به شکل سنتی انجام ندادم اما یک نوع استفاده از تجربه بود برای بداهه گویی که در این فیلم انجام می شود. شما می دانید که سیمون پگ خیلی بداهه گویی می کند. من هم می خواستم همپای او باشم و سرعت و کندی خودم را در لحظات کمیک که انگار با دیالوگها با هم تنیس بازی می کنیم، تنظیم کنم».

لیک بل که نویسندگی و کارگردانی هم می کند، قبلا بخشی از دوران آموزش حرفه ای خود را در کالج “رز بلوفورد” لندن که یکی از مراکز آموزش هنرهای دراماتیک است، گذرانیده است. سیمون پگ چهل و پنج ساله هنرپیشه بین المللی اهل بریتانیا، به عنوان نویسنده، کارگردان، تهیه کننده و خواننده نیز شناخته می شود. او پیش تر در فیلم هایی همچون “پیشتازان فضا” و “ماموریت غیرممکن” بازی کرده است.

لیک بل توضیحات دیگری در مورد فیلم می دهد: «چیزی که به خوبی در این فیلم کار می کند این است که شما حس می کنید که واقعا یک نوع اتصال بطنی و شیمیایی کمیک در آن برقرار می شود. فکر می کنم همه دوست دارند که این در تمام فیلم ها وجود داشته باشد اما در کمدی های رمانتیک این حیاتی است و کل فیلم واقعا بر چنین اتصالاتی استوار می شود».

در این فیلم، داستان زمانی پیچیده می شود که شخصیت نانسی که سی و چهار ساله است، وانمود می کند که بیست و چهار سال دارد، آنهم در حالیکه شخصیت مرد فیلم یعنی “جک” انتظار محبوبی جوان را می کشد. لحظات جذاب و تکان دهنده ای در این فیلم وجود دارند و وجود دو شخصیت دیگر، یکی همکار سابق نانسی و دیگری همسر سابق جک، یک مسیر پر پیچ و خم را در داستان فیلم ایجاد می کند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد