Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

گروه فنلاندی ناتوانان ذهنی به یوروویژن امسال می رود

گروه فنلاندی ناتوانان ذهنی به یوروویژن امسال می رود
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

گروه پانک پرتی کوری کان یا «پی کی ان»در رقابت های داخلی فنلاند برای شرکت در مسابقات یوروویژن برنده شدند. آنها برای آگاه کردن افکار عمومی در مورد

آگهی

گروه پانک پرتی کوری کان یا «پی کی ان»در رقابت های داخلی فنلاند برای شرکت در مسابقات یوروویژن برنده شدند. آنها برای آگاه کردن افکار عمومی در مورد سندرم داون با ترانه ای به نام من همیشه مجبورم وارد رقابت ها شدند. این گروه اکنون نماینده کشور فنلاند در شصتمین دوره مسابقات یوروویژن است که اواخر ماه مه در وین برگزار خواهد شد.

این اولین باری است که یک گروه پانک در یورویژن شرکت می کند و اعضای «پی کی ان» فکر می کنند اتریشی ها از موسیقی آنها مانند هر موسیقی دیگر استقبال خواهند کرد.

فیلم مستند «سندرم پانک»شکل گیری این گروه پانک را از شروع آن در یک کارگاه آموزشی بنیاد خیریه حمایت از بزرگسالان ناتوان دنبال می کند. گروه سال 2009 تشکیل شد. در این فیلم می بینیم که همه اعضای گروه ناتوانی ذهنی دارند و به اوتیزم و یا سندرم داون مبتلا هستند.

پرتی کوری کان، یکی از گروههای محبوب پانک – راک فنلاند است و موفقیتهای زیادی داشته است. با اینکه چهار عضو گروه دچار ناتوانی ذهنی هستند اما کار حرفه ای شان را با غرور و جدیت انجام می دهند.

این فیلم مستند که با هدف باز کردن دریچه ای به دنیای معلولان ساخته شده است در ویدئوی «ویمیو» با زیرنویس قابل دسترسی است و به هفت زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، نروژی، سوئدی، روسی و پرتغلی قابل مشاهده است.

https://vimeo.com/ondemand/punksyndrome

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟