Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

مجموعه لباسهای بهار-تابستان سال ۲۰۱۶ در هفته مد برزیل

مجموعه لباسهای بهار-تابستان سال ۲۰۱۶ در هفته مد برزیل
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

ایگی پاپ خواننده، ترانه سرا و بازیگر آمریکایی هفته مد سائوپائولو در برزیل را افتتاح کرد. در این رویداد چهار روزه، بیش از ۴۰ مارک و خانه مد، جدیدترین

آگهی

ایگی پاپ خواننده، ترانه سرا و بازیگر آمریکایی هفته مد سائوپائولو در برزیل را افتتاح کرد. در این رویداد چهار روزه، بیش از ۴۰ مارک و خانه مد، جدیدترین مجموعه بهار تابستان خود برای سال ۲۰۱۶ را به نمایش می گذارند.

مارک برزیلی “آنیماله” در اولین شب این رویداد، مجموعه لباسهای زنانه خود را برای این فصل ارائه کرد. در این مجموعه پیراهنها و دامنهای بلند، با برشهای هندسی دیده می شود و از سایه رنگهای نارنجی و قرمز هم استفاده شده است. پارچه هایی از جنس حریر و بالاتنه های باز و گلدار این مجموعه نیز، بسیار جلب توجه می کرد.

یکی دیگر از مارکهایی که در هفته مد سائو پائولو حضور دارد، مارک “تی ان جی” (TNG) است. استفاده از بالاتنه های گلدار، رنگ آمیزیهای ملایم و کاپشنهایی به سبک دهه ۴۰ میلادی در مجموعه لباسهای زنانه و مردانه این مارک، حال و هوای گشت و گذار و پیک نیک در بیرون شهر را القاء می کند.

امسال، هفته مد سائو پائولو بیستمین سال برگزاری خود را جشن می گیرد و روز جمعه هفدهم آوریل (۲۸ فروردین ماه) به کار خود پایان می دهد. قرار است ژیزل بوندشن، سوپرمدل برزیلی و پردرآمدترین مانکن جهان نیز، در این هفته مد حاضر شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟