Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

آگهی

معرفی برندگان جوایز تئاتر الیویه

معرفی برندگان جوایز تئاتر الیویه
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

مراسم اهدای جوایز تئاتر اولیویه درخانه اپرای سلطنتی لندن برگزار شد. نمایش موزیکال «بعد ازظهر آفتابی» که براساس کار گروه موسیقی کینکس، گروه راک دهه ۶۰

آگهی

مراسم اهدای جوایز تئاتر اولیویه درخانه اپرای سلطنتی لندن برگزار شد. نمایش موزیکال «بعد ازظهر آفتابی» که براساس کار گروه موسیقی کینکس، گروه راک دهه ۶۰ میلادی، ساخته شده است، امسال یکی از برندگان این جایزه معتبر تئاتر بریتانیا بود.

جان دگلش و جورج مگوایر، ستارگان این نمایش که نقش ری و دیو دیویس، دو برادر گروه کینکس را بازی می کنند، نیز جوایز بهترین بازیگر نقش اول و نقش دوم مرد در نمایش های موزیکال را از آن خود کردند. به ری دیویس هفتاد ساله، خواننده اصلی گروه کینکس، هم جایزه ویژه ای به خاطر موسیقی این نمایش داده شد.

کیتی بریبن و لورنا وانت، ستارگان نمایش موزیکال «زیبا» هم برنده دو جایزه شدند. این نمایش بر اساس زندگی کارول کینگ، موسیقیدان و ترانه نویس آمریکایی ساخته شده است.

مارک استرانگ، بازیگر بریتانیایی هم به خاطر اجرای نقش شخصیت اصلی نمایشنامه «چشم انداز روی پل» نوشته آرتور میلر، جایزه بهترین هنرپیشه مرد را از آن خود کرد. این نمایش، جایزه بهترین بازآفرینی و بهترین کارگردان را نیز برای برای ایوو وان اوو، کارگردان به ارمغان آورد.

مارک استرانگ با ایفای نقش ادی کاربونه، قهرمان این نمایش، پس از ۱۲ سال بازی در برابر دوربین، به صحنه تئاتر بازگشته است.

در مراسم اهدای جوایز تئاتر الیویه، کوین اسپیسی نیز به خاطر خدمات ده ساله اش به تئاتر بریتانیا و در مقام مدیر هنری تئاتر “اولد ویک” جایزه ویژه ای دریافت کرد. کار او امسال پایان می باید.

اسپیسی که اینک چهره آشنای [سریال] تلویزیونی «خانه ورق» است، برای حاضران در مراسم معرفی برندگان جایزه تئاتر الیویه، آهنگ «پلی بر رود پرآشوب»، ترانه معروف گروه بریتانیایی سایمون و گارفانکل را اجرا کرد.

جوایز تئاتر الیویه هر ساله به یاد سر لورنس الیویه، بازیگر توانا و مشهور تئاتر بریتانیا اهدا می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟