فیلم «جاهای تاریک» با بازی شارلیز ترون

فیلم «جاهای تاریک» با بازی شارلیز ترون
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

فیلم «جاهای تاریک» براساس رمانی به همین نام از جیلیان فلین، نویسنده آمریکایی ساخته شده است. در این فیلم هیجان انگیز شارلیز ترون و نیکولاس هولت بازی

آگهی

فیلم «جاهای تاریک» براساس رمانی به همین نام از جیلیان فلین، نویسنده آمریکایی ساخته شده است. در این فیلم هیجان انگیز شارلیز ترون و نیکولاس هولت بازی می کنند.

شارلیز ترون نقش لیبی دی را بازی می کند که در جریان آنچه که آئین یک فرقه شیطانی به نظر می رسد شاهد قتل مادر و خواهرانش بوده است. لیبی موفق به فرار از پنجره می شود و سپس در دادگاه بر علیه بِن، برادر نوجوانش شهادت می دهد.

لیبی بیست و پنج سال بعد گروهی از کارآگاهان غیر حرفه ای را ملاقات می کند که ادعا می کنند برادر او بیگناه بوده است.

سه شنبه شب ۱۱ فروردین ترون، در کنار نیکولاس هولت و ژیل پاکه برنر، کارگردان فیلم برای اکران اولیه این فیلم در پاریس حاضر شد.

شارلیز ترون می گوید: «من رمان “اجسام تیز” را خواندم و دوستش داشتم. واقعا داستان را دوست داشتم و در نتیجه وقتی این فیلمنامه به دستم رسید من کار قبلی را می شناختم و حالا برای خواندن “جاهای تاریک” هیجان داشتم. ابتدا فیلمنامه و سپس کتاب را خواندم. خیلی روی من تاثیر گذاشت. فکر می کنم که ترکیب بزرگی از یک درام خانوادگی با یک داستان هیجان انگیز است.»

ژیل پاکه برنر، علاوه بر کارگردانی فیلم، فیلمنامه اقتباسی آن را هم نوشته است. او می گوید: «به عنوان یک کارگردان فرانسوی می خواستم فیلمی را که سالهاست در ذهن دارم، بسازم و به تصویر بکشم. گاهی بحث هایی هستند که زمان می برند، زمان می برد تا نظرات کسی را پیاده کنید. اما امری که من می خواستم بر روی آن تاکید کنم این بود که با وجود اینکه گاهی این فرایند طولانی و دشوار است ولی فیلمی که امروز می بینید واقعا فیلم من است.»

فیلم «جاهای تاریک» از ۱۹ فروردین در فرانسه اکران عمومی می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد

ژان لوک گدار از بنیانگذاران موج نو سینمای فرانسه و جهان درگذشت

آمازون پرایم با پخش آگهی «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» کنجکاوی هواداران و رسانه‌ها را برانگیخت