ترانه ای جدید از مستر پرابز

ترانه ای جدید از مستر پرابز
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

مستر پرابز، خواننده هلندی سال گذشته زمانی به شهرت رسید که ترانه سال ۲۰۱۳ او به نام «موجها» توسط رابین شولز، دی جی آلمانی، باز اجرا شد و در سرتاسر

آگهی

مستر پرابز، خواننده هلندی سال گذشته زمانی به شهرت رسید که ترانه سال ۲۰۱۳ او به نام «موجها» توسط رابین شولز، دی جی آلمانی، باز اجرا شد و در سرتاسر جهان به بالای جدول فروش رسید.

در حالی که بسیاری از هنرمندان ممکن است نگران باشند که با ترانه بعدی شان به تکرار خودشان بپردازند، مستر پرابز که نام واقعی اش دنیس پرینسول اشتر است چنین نگرانی ای ندارد.

او در این مورد می گوید: «مردم از من می پرسند که آیا تحت فشار هستم و من واقعا چنین حسی ندارم. واقعا هم دوست ندارم کاری را دو بار انجام دهم. می توانم سعی کنم که کاری را دوباره انجام دهم و همان نتایج قبلی را هم کسب کنم ولی خوب چه لطفی خواهد داشت؟»

بسیاری منتظر آلبوم جدید این خواننده هستند و ترانه «هیچ چیز واقعا مهم نیست» که دومین ترانه از این آلبوم است در شهریور ماه گذشته در هلند به بالاترین جایگاه رسید.

مستر پرابز، امیدوار است که طرفدارانش بتوانند با اشعار احساساتی این ترانه جدید ارتباط برقرار کنند.

او می گوید: «این ترانه درباره عشق بی قید و شرط است و این امری است که به نظرم افراد زیادی می توانند با آن ارتباط برقرار کنند. این ترانه می تواند درباره مادر، دوست دختر، خواهر، مادربزرگ یا دخترتان باشد چون فقط درباره عشق خالص و بی قید و شرط است.»

ترانه «هیچ چیز واقعا مهم نیست» روز نهم فروردین در بریتانیا منتشر می شود و آلبوم جدید مستر پرابز، دیرتر در جریان سال جاری به بازار خواهد آمد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟