Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

مجموعه لباسهای پاییز و زمستان ۲۰۱۵ در هفته مد پاریس

مجموعه لباسهای پاییز و زمستان ۲۰۱۵ در هفته مد پاریس
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

روز چهارشنبه ۱۳ اسفند طراحان لباس و مارکهای معروف به نمایش مجموعه لباسهای پاییز و زمستان ۲۰۱۵ خود در هفته مد پاریس پرداختند: مجموعه دریس وان نوتن

آگهی

روز چهارشنبه ۱۳ اسفند طراحان لباس و مارکهای معروف به نمایش مجموعه لباسهای پاییز و زمستان ۲۰۱۵ خود در هفته مد پاریس پرداختند:

مجموعه دریس وان نوتن

دریس وان نوتن، طراح لباس بلژیکی در ساختمان شهرداری پاریس و زیر سقف طلاکاری شده آن به مدت طولانی مورد تشویق قرار گرفت. او در هفته مد پاییز و زمستان پاریس مجموعه لباسهای خود که ترکیبی از پارچه های مجلل و نخ ساده بود را نمایش داد.

این طراح بلژیکی با پارچه های پیچیده اش شناخته می شود و به دلیل زمانبر بودن تولید آنها، تنها سالی دو بار لباسهایش را نمایش می دهد.

او نگران بود که عجیب و غریب بودن لباسهایش جنبه حاضری و آماده استفاده بودن آنها را تحت تاثیر قرار دهد.

وان نوتن می گوید که از قصد جنبه عجیب و غریب بودن را با روزمره بودن آن ترکیب کرده است تا مجموعه اش قابل استفاده باشد.

مجموعه گی لاروش با طراحی آدام آندراسیک

آدام آندراسیک، طراح آمریکایی حالتی راک و نامنظم را به مارک گی لاروش داده است که به دنبال نوآوری بوده است. این مجموعه لباسها روز چهارشنبه در هفته مد پاریس به نمایش درآمد.

مجموعه چهل تکه او که شامل کتهای چرمی به سبک راک همراه با چکمه های چرمی می شود اشاره ای است به آینده این مارک که به گفته آندراسیک نگاهش به آینده است و وسواس گذشته اش را ندارد و خواسته است تا به نوآوری بنیانگذار این مارک ادای احترام کند.

مانتوها و لباسهای این مجموعه جنبه آسیایی و آراسته دارند و بلوزهای چرمی و سبک راک آن با طرح های سفید چاپ شده با حالت خالکوبی پوشیده شده است.

حالت و اشکال مردانه این مجموعه از جذابیت آن نکاسته است.

مجموعه کریستین فانگ

کریستین فانگ فرانسوی که در سال ۲۰۱۳ جایزه انجمن ملی توسعه هنرهای مد را در بخش اولین مجموعه دریافت کرد در مجموعه پاییز و زمستان امسالش از دنیای دیجیتال الهام گرفته است.

علاوه بر رنگ سیاه که در این مجموعه بسیار استفاده شده است، فانگ در این مجموعه از تنها یک مجموعه رنگ که از سیاه شروع می شود و به بنفش و فیروزه ای می رسد استفاده کرده است.

فانگ در این مجموعه از اشکالات و خرابی های دنیای دیجیتال که عامه مردم را اذیت می کند و به گفته او زیبایی دنیای مدرن است الهام گرفته است.

این هفتمین نمایش فانگ بود که پیش از تولید مجموعه های خودش برای مارکهایی همچون بیبی دیور و لاکوست کار کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟