Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

مارتین لوتر کینگِ «فاتح» در آلبوم جدید استل

مارتین لوتر کینگِ «فاتح» در آلبوم جدید استل
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

چهارمین آلبوم استل، تک خوان بریتانیایی با نام عشق واقعی(True Romance) وارد بازار شد. تک آهنگ «فاتح» (Conqueror)، به یاد مارتین لوتر کینگ، رهبر

آگهی

چهارمین آلبوم استل، تک خوان بریتانیایی با نام عشق واقعی(True Romance) وارد بازار شد.

تک آهنگ «فاتح» (Conqueror)، به یاد مارتین لوتر کینگ، رهبر مبارزات حقوق مدنی سیاهپوستان آمریکا اهدا شده است.

استل درباره آلبوم جدید خود می گوید: « زندگی مردم واقعی است. آدم های که ازدواج نکرده اند، یا مجرد هم نیستند و از کسی هم جدا نشده اند. زندگی واقعیِ یک آدمِ انتزاعی.»

این خواننده سی و پنج ساله بریتانیایی درباره تک آهنگ «فاتح» می گوید: «یکی از آهنگهایی است که مو را به تن آدم سیخ می کند. می توانید آن را به لحظه لحظه زندگیتان پیوند دهید. این موزیک برای خود من این احساس را تداعی می کند که گویی با همه افراد عجیب و غریبی که به من می خندند می جنگم. می خندند که چرا از مارک و نشان مخصوص خودت خارج شده ای. من هم در مقابل سعی می کنم خودم باشم و برای بقیه این غیرممکن است. به من می گویند: “منطق بازار را می فهمی؟ فکر می کنی کاری در برابرش از دستت بر می آید؟” این آهنگ من هم در همین فضا شکل گرفته است. من آن را قبلا ضبط کرده بودم و باز هم این کار را خواهم کرد. آن قسمت ترانه که می گوید “راست قامت زندگی کردن را بر به زانو افتادن ترجیح می دهم” واقعا مرا تحت تاثیر قرار می دهد.»

برخلاف آلبوم قبلی، که استل در آهنگ پسر آمریکایی (American Boy) با کنی وست همخوانی داشت، همه آهنگهای آلبوم جدید، تنها با صدای استل ضبط شده اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ادای دین سیاهان هالیوود به مارتین لوتر کینگ

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل