Eventsمناسبت هاپادکست
Loader

Find Us

آگهی

نگاهی به فیلم دلهره آور«ادامه دارد»

نگاهی به فیلم دلهره آور«ادامه دارد»
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

«ادامه دارد» (It Follows) فیلمی دلهره آور، به کارگردانی دیوید رابرت میشل است که موضوع «ترس از ناشناخته» را در کانون این اثر سینمایی قرار داده است

آگهی

«ادامه دارد» (It Follows) فیلمی دلهره آور، به کارگردانی دیوید رابرت میشل است که موضوع «ترس از ناشناخته» را در کانون این اثر سینمایی قرار داده است.

داستان در باره دختری نوزده ساله است که بعد از یک رابطه جنسی به ظاهر معمولی دچار توهم می شود. احساس اینکه چیزی یا شخصی دائم او را تعقیب می کند.

میکا مونرئو، بازیگر این نفش بیشتر توضیح می دهد: «دیوید (کارگردان) ایده این فیلم را مطرح کرد که در واقع کابوسهای شبانه خودش بودند. در دوران کودکی اش دائم خواب می دیده که انسانهایی او را تعقیب می کنند. بعضی وقتها در خواب هویتشان را تشخیص می داده و بعضی وقتها هم آدمهای ناشناسی بوده اند. بنظرمن بخاطر همین است که در فیلم برخی شخصیتها جایشان عوض می شود، پدر در چهره یک فرد دیگر یا همینطور مادر بزرگ بشکل فردی متفاوت. فکر می کنم وقتی شخصی که می شناسیدش، شما را تعقیب کند، ماجرا ترسناک تر می شود.»

«ادامه دارد» سال گذشته در بخش منتقدان جشنواره کن به نمایش در آمد و تحسین اغلب منتقدان را برانگیخت.

دانیل زُواتو، بازیگر نقش «گرگ» از اینکه تماشاچیان با دیدن این فیلم «می ترسند» خرسند است. او می گوید: «اولین باری که فیلم را دیدیم در کن فرانسه بود. خوب یادم هست که نشسته بودیم. اولین چیزی که دیدیم بالا و پایین پریدنهای تماشاچی ها بود. مثل این بود که واقعا ترسیده باشند. ولی خوب برای ما که در این فیلم بازی کرده بودیم و می دانستیم در ادامه چه اتفاقی می افتد، تماشای آن دلهره خاصی ایجاد نمی کرد، حداقل برای من که اینگونه بود. ولی کنارم افرادی را می دیدم که واقعا می ترسیدند و خوب این خیلی خوب بود… یعنی کارمان نتیجه داده بود.»

فیلم صد دقیقه ای «ادامه دارد» از چند روز پیش در سینماهای اروپا و آمریکا به روی پرده رفته است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد