مجموعه پاییزه سه طراح مشهور در هفته مد نیویورک

مجموعه پاییزه سه طراح مشهور در هفته مد نیویورک
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

در روز پایانی هفته مد نیویورک برای لباسهای زنانه پاییز ۲۰۱۵ که روز ۱۲ فوریه (۲۳ بهمن) آغاز شده بود، طراحان مشهوری چون تامی هیلفیگر، دونا کارن و مونیک

آگهی

در روز پایانی هفته مد نیویورک برای لباسهای زنانه پاییز ۲۰۱۵ که روز ۱۲ فوریه (۲۳ بهمن) آغاز شده بود، طراحان مشهوری چون تامی هیلفیگر، دونا کارن و مونیک لوییه مجموعه جدید لباسهای زنانه را برای این فصل به نمایش گذاشتند. هفته مد نیویورک برای پاییز ۲۰۱۵، روز ۱۹ فوریه (۳۰ بهمن ماه) به کار خود پایان داد.

مجموعه “آمریکایی” تامی هیلفیگر
تامی هیلفیگر، طراح مشهور مجموعه جدید لباسهای زنانه خود برای پاییز ۲۰۱۵ را در هفته مد نیویورک به نمایش گذاشت. وی در این مجموعه از فوتبال آمریکایی الهام گرفته است.

بیش از۳۰ سال از آغاز تاسیس برند “تامی هیلفیگر” می گذرد. طراح آمریکایی می گوید که در این مجموعه قصد داشته سرچشمه های آمریکایی کمپانی اش را زنده کند.

وی می افزاید: «من همیشه از ورزش در مجموعه هایم الهام گرفته ام. در این مجموعه جدید می خواستم ورزش را با چیزهای لوکس ترکیب کنم. چون به نظرم ، امروز مردم بیشتر دوست دارند اینطوری لباش بپوشند. همچنین می خواستم بگویم که تامی هیلفیگر، یک مارک کاملا آمریکایی است. از کارمان لذت می بریم. می خواهیم کارمان روح داشته باشد ، نگاهی سرحال و شاداب داشته باشیم.»

هیلفیگر در این مجموعه به سبک مخصوص خود که استفاده از پارچه های شطرنجی، کتهایی با پارچه های ضخیم و دامنهای پلیسه دهه ۷۰ میلادی است، وفادار مانده است.

در این مجموعه مانکنها شنلهای بزرگ، کتهایی از پوست بره و پیراهنهایی از جنس ژرسه بر تن داشتند. از پارچه هایی از جنس موهر و ابریشم استفاده شده.

نیویورک، همچنان منبع الهام مجموعه جدید دونا کارن
در هفته مد نیویورک مجموعه جدید لباسهای زنانه پاییزه دونا کارن، موسس مارک تجاری “دانا کارن نیویورک” هم به نمایش گذاشته شد. منبع الهام طراح مد آمریکایی در این مجموعه هم مثل همیشه شهر نیویورک است

وی می گوید: «نیویورک منبع الهام من است. تمام دنیاست. نیویورک فقط یک شهر نیست، بلکه نشانه ای است از جایگاه زنان در دنیای امروز ما و هرج ومرج زندگی روزمره آنهاست و کار من این است که لباسهایی طراحی کنم که پاسخگوی نیازهای آنها در چنین زندگی ای باشد.»

مجموعه جدید کارن ترکیبی ازپارچه های مختلف با برش های نامتقارن و لباسهای راحت و باز است. رنگ هایی که به کار گرفته شده عمدتاً رنگ های زمستانی بژ، سیاه، و خاکستری هستند که گه گاه با فیروزه ای، ارغوانی یا سرخ هم مخلوط شده اند.

این مجموعه برای زنان پرتحرک و فعال امروزی است که نیاز دارند برای موقعیتهای مختلف روزمره لباسی مناسب داشته باشند.

مجموعه متفاوت مونیک لوییه
مونیک لوییه هم از دیگران طراحانی است که در هفته مد نیویورک مجموعه خود را به نمایش گذاشت. طراحی های لوییه مورد توجه بسیاری از بازیگران و خواننده های مشهور قرار گرفته است.

لباس های طراحی شده او بر تن آنا کندریک، بازیگر و خواننده آمریکایی بر روی فرش قرمز مراسم گلدن گلوب، چشمها را خیره کرد. اما خود او می گوید آماده کردن لباس بانوی اول امریکا برایش تجربه ای فراموش نشدنی است. وی می گوید: «برای من آماده کردن لباس میشل اوباما افتخاری بزرگ بود، او خودش سرآمد همه بانوان شیک پوش است و لباسی که برای مراسم بزرگداشت در مرکز کندی برای او آماده کردم، خیلی برای من مهم بود چون این شب شبی بسیار زیباست. خیلی خوشحالم که برای این مراسم مرا دعوت به کار کردند وهرگز فراموش نمی کنم.»

مجموعه لباس های پاییز لوییه با کارهای قبلی او تفاوت دارد. وی با استفاده از پارچه های ابریشمی ابریشمی، رنگ های براق، توری کاری، به مجموعه پاییزه خود حال وهوایی تیره و وهم انگیز داده است.

لوییه در هفته مد نیویورک مجموعه وسایل زینتی خود شامل کیفهای دستی براق و سندل های بنددار پاشنه بلند را هم به نمایش گذاشت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟