Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

بازگشت سیندرلا با داستانی مدرن

بازگشت سیندرلا با داستانی مدرن
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پس از آلیس در سرزمین عجایب و مالیفیسنت، دیسنی همچنان بدنبال بازتولید انیمیشن های کلاسیک اش است. داستان سیندرلا با کفش های بلورین بعد از ۶۰ سال از

آگهی

پس از آلیس در سرزمین عجایب و مالیفیسنت، دیسنی همچنان بدنبال بازتولید انیمیشن های کلاسیک اش است. داستان سیندرلا با کفش های بلورین بعد از ۶۰ سال از جدیدترین کارهای دیسنی است.

تقریبا تمام عوامل تولید فیلم سیندرلا در جشنواره فیلم برلین حاضر بودند جایی که انیمیشن سیندرلا در بخش خارج از رقابت این جشنواره به نمایش درآمد.

هلنا بونهام کارتر، بازیگر می گوید: «خیلی جالب است که کاری بدون جلوه های ویژه انجام شود، بدون استفاده از تکنیک ها صفحه آبی بخاطر اینکه فیلمهای بزرگ دیسنی و اساسا هر فیلمی با بودجه های کلان، پر از این تکنیکهاست و شما همواره روبروی یک صفحه سبز هستند و باید همه چیز را تصور کنید اما این بار ما همه چیز را بطور واقعی داشتیم .من حتی یک کدو تنبل بزرگ داشتم، یک کدو تنبل باد کرده برای بخشی از فیلم.»

در این انیمیشن، لیلی جیمز نقش سیندرلا را بازی می کند و ریچارد مدن در نقش پرنس، عاشق سیندرلا می شود. ریچارد مدن می گوید: «این رابطه ای واقعا مدرن است و واقعا شبیه انیمیشن هایی نیست که پسر داستان به این سو و آن سو می رود و در پایان روز سوار بر اسب، دختر غمگین و پریشان را نجات می دهد. شما دو جوان را می بینید که همراه با هم با مسائلشان روبرو می شوند.»

کیت بلانشت، هنرپیشه معروف هم موافق است که انطباق با واقعیات زندگی چیز متفاوتی به این داستان افزوده است. او می گوید: «چیزی که من درباره این روایت از سیندرلا دوست دارم این است که شما واقعا می فهمید چه چیزی سیندرلا را به جلو پیش می برد، چیزی که من تاکنون در هیچ نسخه ای از این داستان یا داستان های افسانه ای ندیده ام.»

آنچه دیسنی در این بازسازی سیندرلا به آن علاقمند است، بازگشت سرمایه است. فیملی که میلیاردها دلار هزینه داشته است. این فیلم که در جشنواره فیلم برلین به نمایش درآمده از ماه مارس بر روی پرده های سینما می رود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد