Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

نمایشگاهی از سه دهه لباسهای «پرادا»

نمایشگاهی از سه دهه لباسهای «پرادا»
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

«آگاتا روییز دو لا پرادا» طراح مد اسپانیایی می گوید ترجیح می دهد که طراحی هایش را در موزه ببیند تا در راهروهای نمایش، زیرا کمتر حالت نخبه گرا دارد و

آگهی

«آگاتا روییز دو لا پرادا» طراح مد اسپانیایی می گوید ترجیح می دهد که طراحی هایش را در موزه ببیند تا در راهروهای نمایش، زیرا کمتر حالت نخبه گرا دارد و هر کسی می تواند آن را ببیند.

روز پنجشنبه نمایشگاه مجموعه ای از آثار او در مکزیکوسیتی آغاز شد که شامل ۵۵ لباس طراحی شده در سه دهه اخیر می شود.

این طراح لباس می گوید: «اگر یک نمایش مد برگزار کنید فقط کسانی که دعوت شده اند می توانند آن را برای ۲۰ یا ۲۵ دقیقه در مکانی خاص ببینند و خوب، این امر کار را سخت می کند چون شاید برخی بخواهند آن را ببینند ولی نتوانند یا کار داشته باشند، مریض باشند یا جای دیگری باشند.»

به گفته این طراح متولد سال ۱۹۶۰ در مادرید، لباسهای نمایش داده شده در این نمایشگاه تجاری ترین کارهای او نیستند بلکه بیشتر شامل کارهای جالب او می شود.

او در مورد لباس قرمز حلقه دار مورد علاقه اش می گوید: «این لباس بیشتر برای یک لذت شخصی بود چون اینها لباسهای موفق تجاری نیستند بلکه بنظرم جالبترین ها هستند. من همیشه با حلقه ها کار کردم و این لباس مورد علاقه من است. من مد را با لباسهای حلقه ای ام آغاز کردم و مثلا این مورد حدود ده حلقه دارد.»

این نمایشگاه تا ۲۰ اردیبهشت در مرکز فرهنگ اسپانیایی مکزیکوسیتی ادامه خواهد داشت. این نمایشگاه پیش از این در پرو، شیلی و پاناما برگزار شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟