شنید هارنت؛ ستاره ای نوظهور

شنید هارنت؛ ستاره ای نوظهور
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

شینِید هارنت، خواننده انگلیسی، رفته رفته جای خود را در عالم موسیقی باز می کند. او تا کنون با ستاره هایی چون رودیمنتال (Rudimental) و دیسکلوژر

آگهی

شینِید هارنت، خواننده انگلیسی، رفته رفته جای خود را در عالم موسیقی باز می کند. او تا کنون با ستاره هایی چون رودیمنتال (Rudimental) و دیسکلوژر (Disclosure) همخوانی کرده است.

همچون بسیاری از پدیده های تازه، این دختر بیست و پنج ساله اهل شمال لندن هم موفقیت خود را مدیون شبکه های اجتماعی و یکی از تهیه کنندگان موسیقی بریتانیا به نام ویلی است.

شینید هارنت می گوید: «فکر می کنم بچه که بودم بر سر اینکه که هستم کمی گمگشته بودم. کمی تنها بودم و برای همین نوشتن را شروع کردم. وارد دانشگاه که می شدم، یک حساب یوتیوب داشتم. پدرخوانده مشهور موسیقی، ویلی، ویدیوها را دید و در توییتر برایم پیغام داد و گفت می خواهم برای فلان آهنگ ترجیع بند بنویسی و خودت برایم بخوانی، اینطوری شروع شد. ممنون او هستم.»

هارنت یک تک آهنگ از آلبوم در راهش را بیرون داده است. این ترانه «راه دیگری نیست» (No Other Way) نام دارد. هارنت می گوید پیش از آنکه با فیلم سیستر اکت (Sister Act) عاشقِ دیواهای موسیقی سول بشود، مایکل جکسون و ویتنی هیوستون اصلی ترین انگیزه هایش برای خوانندگی بوده اند.

شینید هارنت می گوید: «دلم می خواهد در موردم بگویند که ‘به به، چه صادق است‘، چون همیشه می گویم نمی شود چیزی حقیقی را نقد کرد، فقط می شود آن را دوست داشت و یا نه. من هم دلم می خواهد چنین هنرمندی باشم و این از موسیقیم حس شود.»

انتظار می رود آلبوم اول شینید هارنت اواخر امسال روانه بازار شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟