Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

آگهی

لباسهای طراحی شده «گوتیه» با موضوع عروسی در هفته مد پاریس

لباسهای طراحی شده «گوتیه» با موضوع عروسی در هفته مد پاریس
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

«کاترین دونوو» هنرپیشه فرانسوی ، «کارلا برونی» مانکن و بانوی اول پیشین فرانسه ، «دیتا فون تیس» هنرمند آمریکایی و «کونچیتا وورست» اتریشی روز چهارشنبه

آگهی

«کاترین دونوو» هنرپیشه فرانسوی ، «کارلا برونی» مانکن و بانوی اول پیشین فرانسه ، «دیتا فون تیس» هنرمند آمریکایی و «کونچیتا وورست» اتریشی روز چهارشنبه در میان مهمانان دعوت شده به نمایش مد «ژان پول گوتیه» در هفته مد پاریس بودند.

«کونچیتا وورست» خواننده می گوید: «من خیلی دوستش دارم، او فرد خیلی مهربانی است و من مفتخرم که اینک یکی از دوستانش هستم. این نمایشی باورنکردنی بود و البته من مد او را هم خیلی دوست دارم.»

با نواخته شدن صدای نمادین ناقوس کلیسا، اولین مدل در میان دودی سفید ظاهر شد در حالی که کلاهی ساخته شده از بیگودی که یادآور کیکهای عروسی سنتی فرانسوی بود به سر داشت.

«گوتیه» که اینک تنها بر روی نمایشهایی از لباسهای طراحی شده خاص کار می کند هر ترکیب لباس را به نامی صدا می زد. نامهایی همچون «عروس سریالی»، «عروسی بهترین دوستم»، «اعترافات یک زن شوهردار»، «عروسی خونین» و «عروس زهرآلود» که ربطی به لباس شبهای معمولی نداشتند.

لحظه ای نیز بود که نفسها در سینه حبس شد وقتی که «لیندزی ویکسون» مانکن انتهای راهرو را ندید و به پایین افتاد و ماموران حفاظت به کمک او شتافتند.

گوتیه همراه با «نائومی کمپل» که تبدیل به یک عروس آراسته به گل از اهالی آمازون شده بود به نمایشش پایان داد.

در ادامه مجموعه ای قوی از لباس های طراحی شده «والنتینو» شامل گل دوزی های متراکم و هندسی به سبک مجارستانی و رنگهای روشن هنرمند روسی مارک شاگال، نمایش داده شد.

نقطه اوج این نمایش بی شک لباسهای گل دار و رنگی روشن با گلدوزی های نوشتاری شیک بود. آنها به درستی ابرهای توری نامیده شدند و هم حالت طراحی خاص داشتند و هم حس معاصر بودن را منتقل می کردند.

طراح مد «الی سب» در مجموعه بهار- تابستان خود که روز چهارشنبه در پاریس نمایش داده شد به شکوه بیروت سالهای ۱۹۶۰ ادای احترام کرده است.

تئاتر «شایو» تبدیل به یک باغ درختان زیتون شده بود و طراح لبنانی لباسهای درخشان آماده برای فرش قرمز را که اشاره به زادگاهش بودند نمایش داد.

«سب» در این نمایش فضایی رویایی آفریده بود که روزهای پرشکوه بیروت را یادآوری می کرد.

لباسهای گلدوزی شده به رنگهای بژ، صورتی و سبز طرفداران مد را به دوران طلایی لبنان می برند. استفاده از پر نیز از دیگر نکات برجسته این مجموعه بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟