Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

لباسهای «ورساچی»، «دیور» و «کنزو» در هفته مد پاریس

لباسهای «ورساچی»، «دیور» و «کنزو» در هفته مد پاریس
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

هفته مد پاریس با مجموعه لباسهای بهار ۲۰۱۵ روز یکشنبه در پاریس آغاز شد. آتلیه ورساچی این رخداد را با یک نمایش تماشایی همراه با رنگهای درخشان و لباسهای

آگهی

هفته مد پاریس با مجموعه لباسهای بهار ۲۰۱۵ روز یکشنبه در پاریس آغاز شد. آتلیه ورساچی این رخداد را با یک نمایش تماشایی همراه با رنگهای درخشان و لباسهای شفاف وسوسه انگیز آغاز کرد.

در ابتدای این رخداد شش روزه، هنرپیشگان آمریکایی «کیت هادسن» و «گولدی هاون» شاهد لباس قرمز و پر زرق و برق مانکن پرآوازه «اوا هرزیگووا» بودند.

دوناتلا ورساچی طراح ارشد این مارک در پایان در میان تشویق حاضران در راهرو نمایش حاضر شد.

هفته مد پاریس در حالی تا پنجشنبه ۹ بهمن ادامه می یابد که مارکهایی همچون دیور، شانل و گوتیه قرار است لباسهای خود را برای حاضران نمایش دهند.

یک مرد امروزی برای شبی در اپرا چه باید بپوشد؟ اگر او لباس «دیور» را که در هفته مد پاریس نمایش داده شد، بپوشد، جامه او مرکب از کت و شلوار شبانه خواهد بود که شادابی و جوانی اش را با کفشهای ورزشی جالب و گاه پارچه های راه راه زبر رنگارنگ و شیک به دست می آورد.

نمایش مجموعه پاییز و زمستان «دیور» کلاسیک ترین نمایش این هفته بود که یک ارکستر با ۳۷ ساز و در یک ردیف آن را همراهی می کردند.

مارک کنزو مجموعه پاییز و زمستان ۲۰۱۵-۲۰۱۶ خود را که توسط «ژان نوول» طراحی شده، در سالن کنسرت جدید فیلامورنی پاریس نمایش داد.

آخرین مجموعه کنزو با نشانهای تخیلی و لکه های رنگی همراه بود. این مجموعه شامل نیمتنه هایی از جنس پوست حیوانات به رنگ سبز زیتونی، کتهای نظامی و ژاکتهایی با طراحی حیوانات می شود. در این دستچین، نیمتنه های گشاد نقره ای و شلوارهایی همچون شلوارهای فضانوردان به چشم می خورند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟