Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

آخرین رشته کنسرتهای گروه «موتلی کرو»

آخرین رشته کنسرتهای گروه «موتلی کرو»
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

گروه راک امریکایی «موتلی کرو» آخرین پرده از نمایش ۳۴ ساله شان را اجرا می کنند. این گروه تاریخ های آخرین رشته کنسرتهایشان را اعلام کرده اند و پس از آن

آگهی

گروه راک امریکایی «موتلی کرو» آخرین پرده از نمایش ۳۴ ساله شان را اجرا می کنند. این گروه تاریخ های آخرین رشته کنسرتهایشان را اعلام کرده اند و پس از آن به فعالیتشان پایان خواهند داد.

۳۵ سال پیش این گروه چهار نفره کارشان را در لس آنجلس آغاز کردند و بیش از هشتاد میلیون آلبوم در سرتاسر جهان فروختند.آنها می گویند در اوج می خواهند به کار گروهی شان خاتمه دهند.

ونس نیل از اعضای این گروه می گوید: «ما نمی خواستیم گروهی باشیم که شما به کنسرتشان می روید و تنها یک عضو از آن باقی مانده است که برایتان مثل کلوب های شبانه موزیک پخش می کنند. ما می خواستیم در اوج باشیم و قوانین خودمان را داشتیم.»

نیکی سیکس دیگر عضو این گروه می گوید: «ما می خواستیم همه با هم برویم. ما این گروه را با همه مشکلات با هم ساختیم و با هم پیش رفتیم که سرنوشت خارق العاده ای بود. می خواستیم همانطور که با هم شروع کردیم تمامش کنیم.»

در جریان این رشته کنسرت ها، ستاره قدیمی راک آلیس کوپر که تاکنون با «موتلی کرو» اجرایی نداشته است به آنها خواهد پیوست.

آلیس کوپر می گوید: «لغت بازنشستگی برای من وجود ندارد. نه، من در ۶۷ سالگی در شرایط بهتری هستم تا در۲۷ سالگی. من در ۲۷ سالگی وضعم به خاطر الکل خیلی خراب بود ولی سی سال بعد نوشیدن را ترک کردم. با اینکه از لحاظ فیزیکی این اجرا سخت است ولی من سرحال هستم.»

نیکی سیکس می گوید: «کسی اینجا در حال بازنشسته شدن نیست و من شخصا هم گروه ها و خلاقیت شان را تحسین می کنم. در نتیجه منتظرم ببینم هر کس چه می کند. من می دانم ما با هم گروهی و همینطور فردی چه کردیم. من از حالا منتظرش هستم. وقتی خواهیم داشت که کار فردی انجام دهیم و در عین حال این کارها را هم با هم انجام داده ایم.»

این رشته کنسرتها از ژاپن آغاز خواهد شد و تنها سه تاریخ برای برگزاری در اروپا مشخص شده است. این رشته کنسرتها در امریکای شمالی با ۳۴ کنسرت به نشانه ۳۴ سال فعالیت آنها پایان خواهد یافت. «موتلی کرو» در شب سال نو در لس آنجلس که از آنجا شروع کرده بودند به کارشان پایان می دهند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟