Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

مجموعه لباسهای پاییز و زمستان در هفته مد میلان

مجموعه لباسهای پاییز و زمستان در هفته مد میلان
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

مجموعه پوشاک گوچی، که روز دوشنبه نوزدهم ژانویه در میلان ایتالیا به نمایش درآمد، با ادای احترام به هنرمندان، روشنفکران و انقلابیون فرانسه و خصوصا

آگهی

مجموعه پوشاک گوچی، که روز دوشنبه نوزدهم ژانویه در میلان ایتالیا به نمایش درآمد، با ادای احترام به هنرمندان، روشنفکران و انقلابیون فرانسه و خصوصا کسانی که در پی حملات تروریستی اخیر در پاریس کشته شدند، همراه بود.

رنگ های قرمز، سفید و آبی که نشانگر رنگ های پرچم فرانسه است گویای حس همدلی با نماد «من شارلی هستم» بود که در پی حملات مذکور، در بسیاری از شهرها همدلی مردم را بهمراه داشت.

در بسیاری از لباسها، نشانه هایی از فرهنگ غنی فرانسه قابل مشاهده است: در یکی از مدلها، پیراهنی سفید با یک نوار تیره دور گردن و با شلواری آبی و کلاهی قرمز، یادآور یونیفرم های قدیمی دانش آموزان مدارس فرانسه است. این مجموعه همچنین با حضور یک از مدل های زن که پالتویی نظامی با دکمه های برنجی رنگ پوشیده بود، حاکی از ادای احترام به انقلاب فرانسه بود.

ول کین اترو، مجموعه ای را برای پاییز آینده با گروهی از هنرمندان «خواب آلود» در شهر کومو ایتالیا ارائه کرده است. خصوصیات لباسهای این مجموعه شامل نقاشی هایی روی سطح پارچه ها، لباسها و کت و شلوارهای مخملی و راه راه است. کارها به نظر چاپ شده می ایند اما هر یک از لباسها در واقع با قلم مو بدقت نقاشی شده اند. کتهای ابریشمی نقاشی شده، اتصال دو نوع پارچه پشمی با سوزن که نوعی صفحه شطرنجی سه بعدی خلق کرده است.

پیراهنهای شطرنجی درخشان شبیه ابریشم و کت های مخملی که گرد و غبارهای طلایی از آنها ساطع می شود یاد آور کاخهای مجلل گذشته است. طرح های لباس های پشمی، بته جقه ها و نقش های چهارخانه بطور ملایمی با هم ترکیب شده اند. همچنین لباس های چرمی بهمراه شلوارهای شل و راحت با کفش های کلاسیک در این مجموعه دیده می شود.

امپوریو ارمنی، مجموعه ای از لباسهای عمدتا با رنگ های تیره را برای پاییز و زمستان ۲۰۱۵ به نمایش گذشته است.

او در این مجموعه از لباس های کشبافی جذابی رونمایی کرده است. در این لباسها پالتی از رنگ های عمدتا تیره در تضاد با رنگ ها و طراحی های نقره ای و طلایی دیده می شود. همچنین در برخی از کارها سبک خطاطی ژاپنی و زیپهای که در سراسر ژاکت ها و کت ها تعبیه شده، قابل مشاهده است. در این مجموعه کت های کوتاه با یک ژاکت تنگ و شلوارهای شل و راحت همراه هستند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟