Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

هنر نقاشی روی دست در خدمت حفاظت از حیات وحش

هنر نقاشی روی دست در خدمت حفاظت از حیات وحش
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

گوییدو دانیله هنرمند ایتالیایی، جلوه تازه ای از نقاشی روی دست را برای ارائه تصویری زنده از حیوانات به کار گرفته است. در حقیقت بوم نقاشی او دست انسان

آگهی

گوییدو دانیله هنرمند ایتالیایی، جلوه تازه ای از نقاشی روی دست را برای ارائه تصویری زنده از حیوانات به کار گرفته است. در حقیقت بوم نقاشی او دست انسان است. برای این هنرمند ۶۴ ساله که در میلان زندگی می کند، این هنر راهی است برای جلب توجه نسبت به خطری که حیات وحش را تهدید می کند. او در نمایشگاه خود در مرکز راکفلر در نیویورک، هنر خود را در دو کلمه “دست” و “حیوانات” خلاصه می کند.

دانیله می گوید: “نقاشی حیوان روی دست به معنای دادن دست به حیوان برای حفاظت از اوست. هنرمندان این فرصت را دارند که با هنر خود پیام مثبتی بفرستند و پیام من این است که در حفظ طبیعت و زندگی بکوشیم و آن را نابود نکنیم. بنابراین من با کار خودم پیام ام را می فرستم و البته کار بیشتری نمی توانم انجام دهم.”

نقاشی روی دست حدود یک روز طول می کشد و بعد نقاش برای استفاده در نمایشگاه از آن عکس می گیرد. برای این نوع نقاشی استفاده از رنگ معمولی که مواد سمی دارد ممکن نیست.

او می گوید: “من از رنگی که در تئاتر ژاپنی برای آرایش به کار می رود استفاده می کنم و رنگ تنها چند ساعت روی بدن می ماند. بنابراین من باید کارم را ظرف یک روز انجام دهم. یعنی نقاشی بین شش تا ده ساعت طول می کشد و تا پایان روز باید کارم را برای نمایشگاه آماده کنم.”

نقاشی های روی دست در عکس هایی با مقیاس بزرگ در نمایشگاهی در مرکز راکفلر در شهر نیویورک به نمایش درآمده است. این نمایشگاه تا 25 ژانویه دایر است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟