Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

هفته مد لندن ویژه پوشاک مردانه

هفته مد لندن ویژه پوشاک مردانه
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

جرمی اسکات، طراح موسکینو، مجموعه مردانه خود برای پاییز و زمستان امسال، در هفته مد لندن ویژه لباسهای مردانه به نمایش گذاشت. مدلهای مرد با چکمه و کلاه

آگهی

جرمی اسکات، طراح موسکینو، مجموعه مردانه خود برای پاییز و زمستان امسال، در هفته مد لندن ویژه لباسهای مردانه به نمایش گذاشت.

مدلهای مرد با چکمه و کلاه بسیار بزرگ، عینک اسکی و لوازم جانبی از خز، لباسهای این مجموعه را ارائه کردند.

پارچه های چاپی با طرح های پوست حیوانات، چهل تکه و شطرنجی، نکته چشمگیر این شو بودند که در آن گاهگاهی مدلهای زن به چشم می خوردند.

مارک «گیوز اند هوکس» در نمایشی ساکن و خصوصی، لباس های مردانه سبک شهری را به نمایش گذاشت.

جیسون باسماجیان مدیر هنری این مارک، مجموعه اش را با الهام از فیلم های «نوار» خلق کرد. او با تمرکز بر کت و پالتو، اساسا از پارچه های کشمیر، پشمی دورویه و ابریشم در رنگ های زغالی، مشکی، آبی تیره و ارغوانی مایل به قرمز استفاده کرد.

جیسون باسماجیان درباره منبع الهام خود برای خلق این مجموعه می گوید: «مرد مجموعه من قطعا به شهر برگشته است. این یک مجموعه شهری و برای مردی است که کار می کند. از نظر حسی، تیره و عبوس است. خواستم مردی بسیار شیک و در عین حال خونسرد ارائه کنم.»

و اما ریچارد جیمز در مجموعه خود لباسهایی با طرحهای اینکا، کتها و ژاکتهایی با برش تیز و شلوارهایی که تا مچ پا می رسند و پانچو ارائه کرد. آبی-خاکستری، خاکی با تاکید بر قرمز خونی، فوشیا، زرد آبی و فیروزه ای رنگهای این مجموعه بودند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟