فیلم بریتانیایی «بانوی سیاهپوش، فرشته مرگ» بر پرده سینماها

فیلم بریتانیایی «بانوی سیاهپوش، فرشته مرگ» بر پرده سینماها
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

دومین قسمت فیلم ترسناک بانوی سیاه پوش با عنوان «بانوی سیاه پوش، فرشته مرگ» اکران می شود. در این فیلم، فیبی فاکس، هنرپیشه بریتانیایی نقش زنی به نام

آگهی

دومین قسمت فیلم ترسناک بانوی سیاه پوش با عنوان «بانوی سیاه پوش، فرشته مرگ» اکران می شود.

در این فیلم، فیبی فاکس، هنرپیشه بریتانیایی نقش زنی به نام «ایو» را بازی می کند که سرپرست تعدادی کودک یتیم است. وی به همراه شخصی به نام «ژان» با نقش آفرینی هلن مک کروری، هنرپیشه بریتانیایی کودکان را به خانه ای غریب و متروکه به نام “ایل مارش“، واقع در ناحیه ای روستایی و دورافتاده در بریتانیا می برد که جای امنی به نظر می رسد.

این منزل از آنِ وکیل جوان، آرتور کیپس است که در قسمت پیشین فیلم دنیل ردکلیف، هنرپیشه بریتانیایی نقش آن را بازی کرده بود.

کمی بعد با ناپدید شدن کودکان، «ایو» حس می کند این مکان امن به خانه وحشت تبدیل می شود. وی برای اینکه بفهمد چه اتفاقی افتاده است، دست به دامن خلبانی خوش سیما با نقش آفرینی جرمی ایرواین، بازیگر بریتانیایی می شود. ایو خیلی زود متوجه می شود که حضور او در خانه ای که روزگاری زن سیاهپوش در آن منزل داشته، تصادفی نبوده است.

فیبی فاکس، هنرپیشه ۲۸ سله درباره فیلمبرداری صحنه های ترسناک فیلم می گوید: «برخی صحنه ها در زیرزمین و زندانهای قدیمی فیلمبرداری شد که واقعا ترسناک بودند. فضا تاریک و حال وهوای فیلمبرداری هم واقعا کاملا تیره و تار بود.»

فیلم «بانوی سیاه پوش، فرشته مرگ» محصول بریتانیا به کارگردانی تام هارپر، کارگردان بریتانیایی بر اساس رمانی به همین نام، نوشته سوزان هیل، رمان نویس بریتانیایی ساخته شده است. این فیلم از اوایل ماه ژانویه سال جاری میلادی بتدریج بر پرده سینماهای اروپا خواهد رفت.

قسمت اول فیلم بانوی سیاهپوش در سال ۲۰۱۲ میلادی اکران شد و نسخه قدیمی تر آن هم در سال ۱۹۸۸ میلادی بصورت فیلمی تلویزیونی ساخته شده بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد

ژان لوک گدار از بنیانگذاران موج نو سینمای فرانسه و جهان درگذشت

آمازون پرایم با پخش آگهی «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» کنجکاوی هواداران و رسانه‌ها را برانگیخت