نخستین سینمای دارای تخت اروپا

نخستین سینمای دارای تخت اروپا
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

اولین سینمای دارای تخت به جای صندلی در اروپا دو هفته پیش در بوداپست افتتاح شد. برای این سینما بیش از سه میلیون یورو سرمایه گذاری شده است و ده سال

آگهی

اولین سینمای دارای تخت به جای صندلی در اروپا دو هفته پیش در بوداپست افتتاح شد. برای این سینما بیش از سه میلیون یورو سرمایه گذاری شده است و ده سال ساخت آن طول کشیده است. تماشاگران در این سینما می توانند فیلم را با دراز کشیدن روی تخت و با بالشتهایی زیر سرشان دنبال کنند.

لازلو جانکورا مدیر این سینما می گوید: «اگر کسی دوست دارد در خانه دراز بکشد و سرش را روی بالشت بگذارد و در عین حال صفحه تلویزیون خانه به نظرش به اندازه کافی بزرگ نیست و می خواهد از مدرن ترین امکانات صدا و نور و پرده بزرگ واقعی بهره ببرد ما می توانیم هر دو این امکانات را به او ارائه کنیم.»

از آنجا که موضوع بهداشت در این سینما بسیار با اهمیت است، منسوجات مورد استفاده برای تختها و بالشها در این سینما بسادگی قابل شستشو هستند.

یکی از تماشاگران ابراز امیدواری می کند که از آنجا که این سینما تازه افتتاح شده است، تختهایش هنوز تمیز باشند.

در قدم اول در این سینما به جای فیلمهای جدید فیلمهای کلاسیک قدیمی به نمایش در می آیند.
سانس نمایش اول بعدازظهر این سینما برای فیلمهای خانوادگی و بچه ها خواهد بود. فیلمهای کمدی و درام در ابتدای شب نمایش داده می شوند و فیلمهای آخر شب هم فیلمهای ترسناک خواهند بود.

یکی دیگر از تماشاگران در مورد احتمال به خواب رفتن هنگام تماشای فیلم در این سینما می گوید:«فکر کنم به فیلم هم بستگی دارد. موقع تماشای یک فیلم خسته کننده ممکن است خوابتان ببرد، ولی من دوستش داشتم.»

در این سینما هر نفر فقط یک بلیط برای کل یک تخت می تواند تهیه کند که قیمت آن ۱۸ یورو است که دو نفر همراه با دو بچه زیر ده سال می توانند از آن استفاده کنند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟