Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

انتشار آلبوم جدید دیوید گتا

انتشار آلبوم جدید دیوید گتا
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

دیوید گتا پس ازنزدیک پنج سال و سه سال کار تولید، ششمین آلبوم خود به نام «گوش کن» (Listen) را به پایان برد و این آلبوم ۲۵ نوامبر منتشر شده است.

گتا که یک دی جی و خواننده شناخته شده جهانی است می گوید مجبور شده است که بیشتر از چند تماس برای ایستادگی درمقابل فشار تغییرات آخرین لحظه برقرار کند. تغییراتی که بعضی از جانب خودش و برخی از طرف همکارانش مثل نیکی میناج و سایا پیشنهاد شده بودند.

این ستاره فرانسوی می گوید که همه آنها ارزشش را داشتند و به آلبومش افتخار می کند. آلبومی که خصوصی تر و احساسی تر از آلبوهای قبلی است.

وی می افزاید: «آلبوم قبلی من اسمش «هیچ چیز جز یک ضرباهنگ» بود و برای رقص و شادی و سکسی بودن آن را تهیه کرده بودم، اما این آلبوم کمی عمیقتر است. مطمئنا آلبومی است که شما را به رقص وامی دارد چون من در درجه اول یک دی جی هستم و فرد مثبت بینی هم هستم. اما زندگی من این اواخر به مهمانی رفتن نگذشته است، در حیطه شخصی زندگی سختتر بود و فکر کنم شما می توانید این را در آلبوم حس کنید.»

در هنگام ضبط هنرمندان مهمان مثل خواننده بریتانیایی امیلی ساند، گروه ایرلندی اسکریپت، خواننده آمریکایی جان لجند و خواننده رپ آمریکایی نیکی میناج به گتا پیوستند.

بخشی از خطر پذیری گتا مربوط به دعوت از استعدادهای تازه کشف شده مثل سام مارتین در دو ترانه»«خطرناک» و«عشاق روی خورشید» است.

دیوید گتا می گوید:«من همیشه با کسانی که با استعداد هستند باز برخورد می کنم. در مورد ترانه «خطرناک»و سام مارتین هم همینطور بود. اتفاقی که قبلا با سایا در ترانه «تیتانیوم» تجربه کرده بودم. ولی فکر می کنم ترانه «خطرناک» شکلی ویژه دارد و می خواهم که موزیک خودش حرف بزند.»

در این آلبوم گتا موزیک را به شکل جدیدی تجربه کرده است. او می گوید قبلا همیشه ضرباهنگها را در ابتدا می آورد و بعد ترانه را می نوشت. برای این آلبوم او بیشتر وقتش را بر روی ترانه نویسی صرف کرده است و برای اولین بار با پیانو و گیتار کار کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟