Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

معرفی دو آلبوم اسپانیایی جدید

معرفی دو آلبوم اسپانیایی جدید
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

آلبوم جدید «میکل بوسه»

«آمو» به معنای «عاشقت هستم» عنوان آلبوم جدیدی است از میگل بوسه که یکی از تاثیرگذارترین هنرمندان اسپانیا است.

اولین ترانه این آلبوم «ان کانتو» نام دارد. هر چند این آلبوم رمانتیک نیست ولی آهنگهای بوسه همیشه پر از احساسند.

در ۵۸ سالگی این ستاره بزرگ پدر دو پسر دو قلو است که از طریق رحم اجاره ای دنیا آمده اند و زندگی او را به کل تغییر داده اند. او می گوید آلبوم جدید، انعکاس دهنده افکار فعلی اش است.

میگل بوسه می گوید: «من پدر دو بچه شگفت انگیز هستم. من شانزده سگ دارم که مرا دوست دارند. دوستانی دارم که ستایششان می کنم. من برایشان شنبه ها و یکشنبه ها آشپزی می کنم و مکالمات جالبی داریم. من این اشتها برای چیزهای جدید و یادگیری را دارم که از بین هم نمی رود. ترانه «آمو» چه شکل دیگری می توانست داشته باشد؟ هیچ شکل دیگری نمی توانست بیابد. این ترانه درخشان و پر از رنگ است و به دانش و امید به تجربه چیزهای جدید تعلق دارد.»

میگل بوسه که مادرش لوچیا بوسه هنرپیشه ایتالیایی و پدرش لویی میگل، گاوباز بوده است از اواسط دهه هفتاد میلادی، بیش از بیست آلبوم در سراسر جهان فروخته است.

این خواننده برنده جایزه لاتین-گرمی یک رشته کنسرت را از ماه مه ۲۰۱۵ آغاز می کند.

آلبوم جدید پابلو آلبوران

ستاره اسپانیایی پاپ پابلو آلبوران می گوید آلبوم سوم و تازه منتشر شده اش «ترال» او را در نهایت به شکل واقعی نشان می دهد. این خواننده بیست و پنج ساله تمام ترانه های ضبط شده را که او آنها را عریان توصیف می کند، خودش نوشته است.

در مورد ترانه نویسی، این ستاره پاپ میگوید از هر چیزی و همه چیز الهام گرفته است. پابلو آلبوران می گوید: «من یک جورهایی دیوانه ام. من همیشه این را گفته ام. همه چیز برای من الهام بخش است. من فردی بسیار احساساتی هستم. من گاهی احساس می کنم هر چیزی لیاقت یک آهنگ را دارد ، یک رابطه، یک فیلم، یک کتاب، یک سفر…»

عشق منبع الهام اصلی برای آلبوران است که صدای صافش مناسب قطعات رمانتیک مثل «پر فین» است.

آلبوران درباره ترانه «پر فین» میگوید: «من فکر کردم که لازم است که ترانه ای یک عشق آرام، سالم و خالص را منتقل کند که الهام بخش این باشد که شما فرد بهتری باشید. من فکر می کنم این بهترین نوع عشق است وقتی که فردی شما را تشویق به بهتر بودن میکند نه آن عشقی
که در آن همه چیز عالی و پر از گل رز است. زندگی پر از گل رز نیست.»

آلبوم «ترال» که یازده نوامبر منتشر شده است، بلافاصله به صدر لیست فروش در اسپانیا رفت و در هفته اول، فروش آن از یک میلیون نسخه فراتر رفت.

آلبوران در سال ۲۰۱۱ عنوان بیشترین فروش یک هنرمند را در اسپانیا کسب کرد در حالی که همه چیز برای او با یک ویدئو در یوتیوب آغاز شده بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟