نقش ساکسوفون در ترانه جدید ردفو

نقش ساکسوفون در ترانه جدید ردفو
نگارش از Euronews

ردفو، یکی از اعضای گروه دونفره «ال ام اف ای او»، تک ترانه جدیدی با عنوان «New Thang» ارائه کرده است. این ترانه چهارمین ترانه از اولین آلبوم انفرادی ردفو است که قرار است اواخر سال جاری میلادی عرضه شود.

ردفو درباره ترانه جدیدش می گوید: «این یک ترانه خوب با ساکسفون است. من نمی دانستم صدای ساکسوفون اینقدر قوی است تا وقتی که ترانه را ارائه کردم. مخاطبانم گفتند عالی است و بویژه از بخش ساکسوفون آن خوششان آمد. باورنکردنی است.»

ردفو درباره ویدیو کلیپ ترانه می گوید: «در ویدیو سرجیو ساکسوفون می نوازد و من احساس کردم که این ساز بیش از من توجه جلب می کند. بنابراین خواستیم این موضوع را به جوک تبدیل کنیم و هر دفعه که سرجیو ساکسوفون می نوازد، دخترهای مرا از من می دزدد.»

استفان کندال گوردی، معروف به ردفو، از این ویدیو کلیپ بهره برد تا مارک لباس خود را تبلیغ کند. او دراین باره می گوید: «دوست دارم مانند صدای موسیقی لباس بپوشم. می خواهم موسیقی را با لباسم تطبیق دهم.»

ویدیو کلیپ های ردفو همواره بحث برانگیزند و منتقدان او را زن ستیز می نامند. ولی ردفو در توییتی پاسخ داده است که به زنان احترام می گذارد و آنها را قدرتمندترین افراد روی زمین می داند.