Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

استارباکس آمریکایی در ایتالیا هم قهوه می‌‌فروشد

استارباکس آمریکایی در ایتالیا هم قهوه می‌‌فروشد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

«استارباکس به ایتالیا نمی رود تا به مردم درس قهوه نوشیدن بدهد بلکه استارباکس به ایتالیا می رود تا تجربه‌ای منحصر به فرد که متفاوت از آن چیزی است که مردم ایتالیا تجربه کرده اند را به آنجا ببرد.»

آگهی

کافی شاپ‌های زنجیره‌ای استارباکس بزودی نخستین شعبه‌اش را در ایتالیا و در شهر میلان افتتاح می کند.

۲۰ سال پیش استابارکس نخستین شعبه‌اش را در اروپا و در شهر لندن باز کرد. در این دو دهه شعبه‌های قهوه فروشی استارباکس در شهرهای گوناگون کشورهای اروپایی افتتاح شد اما ایتالیا از سونامی استارباکس در امان بود تا اینکه در سال جاری این کافی شاب زنجیره‌ای تصمیم اش را برای افتتاح یک شبعه در شهر میلان به اجرا گذاشت.

فرهنگ نوشیدن قهوه اسپرسو در ایتالیا جزئی جدانشدنی از زندگی روزمره مردم است و ایتالیا به عنوان کشوری شناخته می شود که مردمش روی این نوشیدنی گرم و شکل مصرف آن، تعصب هم دارند. با این حال لیز مولر مدیر طراحی استارباکس گفته است که این شرکت به ایتالیا نمی رود تا به مردم درس قهوه نوشیدن بدهد بلکه استارباکس به ایتالیا می رود تا تجربه‌ای منحصر به فرد در ارتباط با قهوه که متفاوت از آن چیزی است که مردم ایتالیا تجربه کرده اند را به آنجا ببرد.

با آغاز به کار استارباکس در میلان ایتالیا، این شرکت زنجیره‌ای هفتاد و هشتمین بازار جهانی‌اش را آزمایش می کند و وعده داده است که در سال جاری شعبه‌های بیشتری در شهر میلان افتتاح کند.

استارباکس در حال حاضر صاحب ۲۳ هزار کافی شاپ در سراسر دنیاست. حجم کل فروش این کمپانی در سال ۲۰۱۵ به رقم ۱۹ میلیارد دلار رسیده است.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

استارباکس ۸ هزار شعبه خود در آمریکا را موقتا تعطیل می‌کند

رفتار نژادپرستانه کارکنان استارباکس در فیلادلفیا

بالاترین و پایین‌ترین میزان حقوق بازنشستگی در اروپا مربوط به کدام کشورهاست؟