Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

آگهی

واکنش الیزه به بحران در شرکت آلستوم

واکنش الیزه به بحران در شرکت آلستوم
Copyright 
نگارش از Soroush Alavi
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

سیاست مداران در فرانسه از جمله فرانسوا اولاند، رییس جمهوری این کشور به برنامه شرکت آلستوم برای توقف خط تولید لوکوموتیو و واگن قطار کارخانه بزرگ این شرکت در بلفور واقع در شرق فرانسه واکنش نشان داده…

آگهی

سیاست مداران در فرانسه از جمله فرانسوا اولاند، رییس جمهوری این کشور به برنامه شرکت آلستوم برای توقف خط تولید لوکوموتیو و واگن قطار کارخانه بزرگ این شرکت در بلفور واقع در شرق فرانسه واکنش نشان داده اند.

الیزه می گوید اقدامات لازم برای نجات این کارخانه صورت خواهد گرفت. میشل سپن، وزیر اقتصاد و دارایی فرانسه نیز در واکنش گفت: «با نمایندگان مردم، با سندیکاها و مدیریت آلستوم و با همه کسانی که ظرفیت ارسال سفارش به فرانسه را دارند همکاری می کنیم. هدف، دستیابی به برنامه ای است که بتواند فعالیتهای مربوط به تولید تجهیزات و آلات و ادوات ریلی و راه آهن آلستوم را نجات دهد.»

کارخانه آلستوم در بلفور با کاهش شدید سفارشات مواجه شده و به همین دلیل در نظر دارد ۴۰۰ نفر از نیروی کار این مرکز را به نقاط دیگر منتقل کند.

یکی از اعضای سندیکای کنفدراسیون کار فرانسه موسوم به (ث ژ ت CGT) در واکنش به موضع سیاستمداران گفت: «امیدواریم که تنها یک ژست سیاسی نباشد. زیرا به زودی انتخابات ریاست جمهوری را خواهیم داشت و می بینیم که همه سیاستمداران هیجان زیادی دارند ولی ما بدنبال نتیجه دلخواه هستیم.»

شرکت ملی راه آهن فرانسه، «اس ان ث اف»، مهمترین و بزرگترین مشتری کمپانی آلستوم، متخصص ساخت تجهیزات راه آهن و واگن محسوب می شود. شرکت ملی راه آهن فرانسه اخیرا بدلیل درگیر بودن با حجم بالای بدهی از میزان سفارشات خود به آلستوم کاسته و با شرکت آلمانی «فوسلو» قرارداد امضاء کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

اتحادیه اروپا پروژه ادغام ریلی مشترک فرانسه و آلمان را ممنوع اعلام کرد

سقبت روسیه از عربستان در صادرات نفت به چین؛ واردات نفت آمریکا توسط پکن ۸۱ درصد رشد کرد

چین فرستاده ویژه خود را برای مذاکرات صلح مرتبط با جنگ اوکراین به عربستان می‌فرستد