Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

وزیر دارایی بریتانیا: کشور در وضعیت تنظیم امور اقتصادی قرار گرفته است

وزیر دارایی بریتانیا: کشور در وضعیت تنظیم امور اقتصادی قرار گرفته است
Copyright 
نگارش از Soroush Alavi
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

وزارت دارایی بریتانیا چهار روز پس از مشخص شدن نتیجه همه پرسی در این کشور مبنی بر خروج از اتحادیه اروپا صرفه جویی بودجه ای و افزایش مالیاتها برای مقابله با تبعات این خروج را پیش بینی کرده…

آگهی

وزارت دارایی بریتانیا چهار روز پس از مشخص شدن نتیجه همه پرسی در این کشور مبنی بر خروج از اتحادیه اروپا صرفه جویی بودجه ای و افزایش مالیاتها برای مقابله با تبعات این خروج را پیش بینی کرده است.

جورج آزبورن، وزیر دارایی و خزانه داری بریتانیا ضمن تاکید براین موضوع که کشورش وارد دوران تنظیم امور اقتصادی می شود گفت: «پیام امروز من واقع گرایانه و اطمینان بخش است. واقع گرایانه از این جهت که اقتصاد کشور با چالشهای زیادی روبروست. و اطمینان بخش زیرا وضعیت مناسبی برای مقابله با این چالشها داریم. طی سالهای اخیر بدنه اقتصاد کشور را قدرتمند کرده ایم.»

از سوی دیگر با برگزاری نشست ویژه رهبران اروپایی برای بررسی مسئله خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا بازارهای بورس اروپایی روز سه شنبه را در آرامش بسر بردند.

ارزش سهام در بازار بورس لندن افزایش ۲.۶۴ درصدی داشته است. رونق شاخص سهام در بازار بورس فرانکفورت ۱.۹۳ درصد گزارش شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تاکید ماریو دراگی بر هماهنگی بین سیاستهای بانکهای مرکزی

تنزل رتبه اعتباری بریتانیا توسط موسسات اعتبارسنجی

فعالیتها از مرکز تجاری مالی لندن «سیتی» به نقاط دیگر منتقل خواهد شد