Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

گشایش نمایشگاه بین المللی خودروی پکن

گشایش نمایشگاه بین المللی خودروی پکن
Copyright 
نگارش از Soroush Alavi
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

نمایشگاه بین المللی خودروی پکن روز دوشنبه کار خود را آغاز کرد. این نمایشگاه پذیرای هزاران تولیدکننده خودرو و روزنامه نگار است که برای پوشش این رویداد

آگهی

نمایشگاه بین المللی خودروی پکن روز دوشنبه کار خود را آغاز کرد. این نمایشگاه پذیرای هزاران تولیدکننده خودرو و روزنامه نگار است که برای پوشش این رویداد به پکن رفته اند.

علیرغم افت شدید بازار خودرو در چین در سال ۲۰۱۵ این کشور همچنان بزرگترین بازار اتومبیل در دنیا محسوب می شود. در این زمان ۲۴ میلیون و ۶۰۰ هزار دستگاه خودروی نو فروخته شده است.

یال ژانگ، مدیر شرکت «اتو فورسایت»، فعال در بخش مطالعات و تحقیقات بر روی خودرو گفت: «نمایشگاه اتومبیل پکن بر روی دو مورد تمرکز و تکیه دارد: سوخت جایگزین و خودروهای هوشمند. همزمان هر شرکت تولیدکننده خودرو برنامه ساخت اتومبیلهای «اس یو وی» یا همان خودروهای شاسی بلند دو دیفرانسیلی را در دستور کار دارد.»

فروش خودروهای «اس یو وی» در چین در سه ماهه اول سال ۲۰۱۶ بیش از ۵۰ درصد رشد داشته است. در این بین کمپانی های چینی ۶۰ درصد سهم بازار فروش این نوع خودروها را در اختیار خود دارند. طی سالهای اخیر حجم تولیدات مشترک شرکتهای خارجی با کمپانی های چینی افزایش یافته است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کسب و کارهای اروپایی از انتخابات اتحادیه اروپا چه انتظاری دارند؟

نرخ تورم در حوزه پولی یورو «به‌طور غیرمنتظره» کاهش یافت

چرا شمار زنان شاغل و جویای کار در اروپا بیش از آمریکای شمالی است؟