Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

تشکیل اولین جلسه رسیدگی به اتهامات شرکت «اوبر» در پاریس

تشکیل اولین جلسه رسیدگی به اتهامات شرکت «اوبر» در پاریس
Copyright 
نگارش از Soroush Alavi
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

جلسه اول دادگاه رسیدگی به اتهامات مدیرعامل شعبه شرکت «اوبر» در فرانسه و رییس این کمپانی در اروپای غربی و خود این شرکت، روز پنجشنبه در دادگاه کیفری

آگهی

جلسه اول دادگاه رسیدگی به اتهامات مدیرعامل شعبه شرکت «اوبر» در فرانسه و رییس این کمپانی در اروپای غربی و خود این شرکت، روز پنجشنبه در دادگاه کیفری پاریس آغاز شد.

شرکت اوبر به همراه دو مدیر خود به سازماندهی یک سیستم برای برقراری ارتباط بین مشتریان و افراد خصوصی بدون مجوز تاکسیرانی متهم شده اند. معاونت در انجام حرفه تاکسیرانی بدون مجوز از دیگر اتهامات این شرکت آمریکایی است.

احمد سونبل، رییس فدراسیون تاکسیرانان مستقل فرانسه گفت: «امروز سرمایه شرکت اوبر بیشتر از شرکت «جنرال موتورز» است. این کمپانی باید به جمهوری فرانسه مالیات پرداخت کند، برای آنکه ما بتوانیم سیستم اقتصادی و اجتماعی خود را حفظ کنیم. این اهمیت زیادی دارد. ما رانندگان با این سامانه آمریکایی که قوانین فرانسه را رعایت نمی کند مخالف هستیم.»

سندیکاها وفدراسیون های مختلف تاکسیرانی در فرانسه از دادگاه جمعا تقاضای دریافت ۱۰۰ میلیون یورو غرامت از اوبر را مطرح کرده اند.

این کمپانی در صورت محکومیت در این دادگاه می تواند حداکثر به پرداخت ۱.۵ میلیون یورو جریمه محکوم شود. دادگاه درباره پرداخت غرامت به شکات نیز تصمیم خواهد گرفت.

پیش از این اپلیکیشن «اوبرپاپ» برای در پیش گرفتن رویه تجاری بازرگانی متقلبانه توسط دادگاه تجدیدنظر پاریس به پرداخت ۱۵۰ هزار یورو جریمه محکوم شده بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

چرا عربستان سعودی فروش نفت به چین را افزایش می‌دهد؟ همان خریداری که نفت ایران را «ارزان» می‌خرد

سقبت روسیه از عربستان در صادرات نفت به چین؛ واردات نفت آمریکا توسط پکن ۸۱ درصد رشد کرد

چین فرستاده ویژه خود را برای مذاکرات صلح مرتبط با جنگ اوکراین به عربستان می‌فرستد