Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

پروژه وسیع بیل گیتس برای گسترش انرژیهای غیرآلاینده

پروژه وسیع بیل گیتس برای گسترش انرژیهای غیرآلاینده
Copyright 
نگارش از Soroush Alavi
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

بیل گیتس، بنیانگذار کمپانی مایکروسافت و ثروتمندترین فرد دنیا به مناسبت برگزاری کنفرانس محیط زیست و تغییرات آب و هوایی در پاریس طرح کاملی برای گسترش و

آگهی

بیل گیتس، بنیانگذار کمپانی مایکروسافت و ثروتمندترین فرد دنیا به مناسبت برگزاری کنفرانس محیط زیست و تغییرات آب و هوایی در پاریس طرح کاملی برای گسترش و توسعه انرژیهای غیرآلاینده و پاک ارائه داده است.

در این زمینه ائتلافی بنام «ائتلاف برای انرژی های پیشرفته» با شرکت ۲۷ ثروتمند بزرگ و سرمایه گذار تشکیل شده است. هدف اصلی این ائتلاف سرمایه گذاری وسیع برای رسیدن به تکنولوژی است که بتواند با نوآوری به توسعه انرژیهای پاک، تجدیدپذیر، غیرآلاینده و جایگزین بپردازد.

بیل گیتس می گوید: «باید به منابع انرژی بهتری نسبت به منابع مورد استفاده امروز یعنی انرژی فسیلی برسیم. ما به انرژی پاک و همچنین قابل اطمینان نیاز داریم.»

مارک زاکربرگ، بنیانگذار شبکه اجتماعی فیسبوک، جف بزوس، مدیرعامل شرکت آمازون، جک ما، بنیانگذار شرکت علی بابا، ریچارد برانسون، بنیانگذار کمپانی ویرجین و جورج سوروس، میلیاردر آمریکایی از جمله افراد سرشناس و ثروتمندی هستند که در این طرح شرکت کرده و برای اجرای آن سرمایه گذاری خواهند کرد. میزان سرمایه گذاری بیل گیتس در این پروژه دو میلیارد دلار گزارش شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بیل گیتس از بزرگترین اشتباه دوران کاری‌اش پرده برداشت

کسب و کارهای اروپایی از انتخابات اتحادیه اروپا چه انتظاری دارند؟

نرخ تورم در حوزه پولی یورو «به‌طور غیرمنتظره» کاهش یافت